date_range شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۳۶:۱۲ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

تجهیز خودروی CBRN در 5 شهر آغاز شد

مهندس کریمی گفت:تجهیز خودروهای آتشنشانی (CBRN) شهرهای بوشهر،بیرجند،بجنورد،سبزوار و نیشابور آغاز شده است و دیگر شهرها نیز می‌توانند حواله تحویل را از سازمان شهرداری ها دریافت کنند.

به گزارش امتداد نیوز ، با توجه به توافقنامه فی مابین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان پدافند غیر عامل کشور مقرر شده است که آتش‌نشانی‌های ۴۰ شهر بزرگ کشور به تجهیزات CBRN )تجهیزات مقابله با بحران‌های شیمیایی، بیولوژیک و پرتویی) مجهز شوند؛ در این راستا اولین نمونه این خود رو در اسفند ماه سال گذشته توسط شرکت پیمانکار آماده و با حضورمعاون امور شهری و تهران سازمان پدافند غیرعامل کشور و مسئولان شهری شهر مشهد رونمایی و تحویل سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد شد.

معاون امور شهری و تهران سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: با توجه به زمان بر بودن کابینت بندی خودروها و تحویل تجهیزات به شهرداری ها مقرر شده است تا شرکت پیمانکار این پروژه ملی کلیه تجهیزات را جهت تحویل موقت و تسریع در روند تجهیز این ۴۰ خودرو آتشنشانی به تجهیزات CBRN، تحویل سازمان پدافند غیرعامل و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نماید.

مهندس کریمی همچنین خاطر نشان کرد: تجهیزات تولید شده توسط پیمانکار پروژه توسط کارشناسان هر دو سازمان از لحاظ کیفی، ایمنی و کارایی مورد سنجه و تایید قرار گرفته است.

لازم به ذکر است؛ تجهیز خودروهای آتشنشانی (CBRN) شهرهای بوشهر،بیرجند،بجنورد،سبزوار و نیشابور آغاز شده است و دیگر شهرها نیز با واریز سهم مشارک خود می‌توانند حواله تحویل را از سازمان شهرداری ها دریافت کنند.

نمایش موجودیت‌ها