date_range چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۴:۳۸ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

عزت مردم ایران برگرفته از انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در نشست تبیین چهلمین سال انقلاب اسلامی که در حسینیه سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد، اظهارداشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم و شاهد هستیم علیرغم تبلیغات سو دشمنان نظام روز به روز با قدرت سنگرهای موفقیت دنیا در زمینه های مختلف را فتح می کند و این عزت و کرامت مردم ایران را بیش از پیش به جهانیان نشان می دهد.

وی افزود: از یک سو دشمنان این نظام هر روز از فروپاشی انقلاب اسلامی ایران سخن می گویند و از سوی دیگر روزانه شاهد صدور قطع نامه و تحریم های مختلف علیه ایران هستیم و این نشان از قدرت انقلاب اسلامی در منطقه است که با این همه تبلیغات منفی و حجمه های مختلف دشمنان نظام نمی توانند کاری از پیش ببرند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این انقلاب لرزه بر تن دشمنان ایران انداخته و روزی نیست که کشورهایی که خود را ابرقدرت جهان می دانند راجع به ایران حرفی به میان نیاورند، ادامه داد: پیشرفت های درخشان و چشمگیری که نظام اسلامی ایران به واسطه انقلاب خود در زمینه های مختلف به دست آورده است، چشم دشمنان را گور کرده است.

نقدی به دوران جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: در روزهای اول جنگ ما حتی دانش یک خمپاره انداز ساده را نیز نداشتیم اما به مرور به جایی رسیدیم که امروز قدرت پرتاب ماهواره به فضا را داریم و در تولید سلاح های دفاعی نیز یکی از کشورهای موفق در دستیابی به فناوری های موشکی و جنگی روز دنیا هستیم.

وی بیان کرد: جایگاه امروزی ایران در موفقیت در عرصه های مختلف نشات گرفته از تفکرات انقلاب اسلامی است و بسیاری از مشکلاتی که دشمنان نظام هر روز برای ما ایجاد می کنند با بهره گیری و تکیه به آرمان های انقلاب یکی پس از دیگری مرتفع می شوند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مشکلات کشور زمانی به اوج می سرد که از ارش های اسلامی فاصله گرفته ایم، گفت: امروز که کشور با مشکل اقتصادی مواجه شده به واسطه از همین ارزش ها بوده چرا که با حضور در صحنه های مختلف رای گیری به جای اینکه به اقتصاددانان و سیاستمداران رای دهند به آقازاده هایی رای می دهند که خود از قشر مرفه جامعه محسوب می شوند و همین باعث می شود آنان درد مردم را درک نکنند تا به دنبال رفع نیازهای آنها باشند.

نقدی در ادامه اظهارداشت: کم کاری و ناتوانی مسئولان و دولتمردان نباید به پای ارزش های انقلاب نوشته شود چرا که بیشتر کسانی که زمام امور کشور را در دست دارند با رای مستقیم مردم روی کار آمده اند و این مشکلات نیز ناشی از همین انتخابات اشتباه است.

وی افزود: علیرغم تمام مشکلاتی که آمریکا برای نظام اسلامی ایران ایجاد می کند ما توانسته ایم با تکیه بر پشتوانه مردمی و رهبری حکیمانه معظم له قدرت خود را به جهان نشان دهیم.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نقش ایران در پیروزی کشورهای اسلامی در جنگ با مزدوران آمریکایی داعش در منطقه اشاره کرد و ادامه داد: سوریه ای که ۹۰ درصد آن توسط نیروهای آمریکایی تحت عنوان داعش اشغال شده بود توسط نیروهای ایران پس گرفته شد و گروه داعش را نیز از هم متلاشی کرد و توانسته امنیت نسبی را به منطقه بازگرداند.

نقدی به اقدامات تفرقه افکنانه آمریکا در بین مردم ایران نیز اشاره کرد و یادآور شد: پس از جنگ سوریه دشمنان نظام قصد داشتن با برگزاری یک همه پرسی از پیش تعیین شده کردستان عراق تجزیه کنند و مردم کردستان ایران را نیز در مقابل دولت و نظام قرار دهند و یک اسراعیل جدید را در این منطقه حاکم کنند که با ورود به موقع نظام اسلامی به این موضوع از پیروزی و موفقیت آنها در این زمینه جلوگیری شد و مردم نیز در پایان به ماهیت واقعی کسانی که در حال انجام دستورات آمریکا بودند پی بردند.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی مربوط به قوم و مذهب خاصی نیست و نباید به دشمنان نظام اجازه دهیم با ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی و اختلافات قومیتی مشکلی را در کشور ایجاد کنند.

نمایش موجودیت‌ها