date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۰۳:۵۵ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

اجرای برنامه‌های آموزشی و ترویجی سلامت‌محور در منطقه 10 پایتخت

امتداد :به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت بانوان ایرانی برنامه های آموزشی و ترویجی سلامت محور با رویکرد تحقق “شهر زیست پذیر شهروند مشارکت پذیر” در منطقه ۱۰ اجرایی می شود.

به گزارش امتداد ، سهیلا صادق زاده شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر، اتخاذ شیوه زندگی سالم برای زنان را یک امر مهم در تامین، حفظ و ارتقای سلامت آنها برشمرد و افزود: به مناسبت هفته ملی سلامت زنان برنامه های آموزشی و ترویجی با شعار “حرکت، برای سلامت زنان” در منطقه برگزار می شود.

وی هدف از اجرای برنامه های این هفته را حفظ و ارتقاء سلامت زنان در ابعاد مختلف، پیشگیری از بیماری ها و فرهنگ سازی در خصوص توجه جامعه به سلامت زنان عنوان کرد و افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی اداره کل سلامت شهرداری تهران برنامه هایی از قبیل: “گفت و گو در شهر در بوستان تهرانی، برپایی پایگاه سنجش سلامت بانوان در خانه سلامت محله سلیمانی و آموزش و توانمندسازی در قالب برپایی کارگاه های آموزشی در خانه های سلامت” اجرا می شود.

صادق زاده تبلیغات محیطی با هدف اطلاع رسانی، حساس سازی و آگاه سازی شهروندان را از دیگر اقدامات منطقه برشمرد و یادآور شد: برنامه های این هفته از ۲۴ تا ۳۰ مهرماه اجرایی خواهد شد و بانوان منطقه می توانند با مراجعه به خانه های سلامت از نحوه و زمان برگزاری برنامه ها اطلاع کسب کنند.

نمایش موجودیت‌ها