date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۰۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سیدجلال حسینی: برای انتخاب سرمربی نظر من را نپرسیدند

سیدجلال حسینی: برای انتخاب سرمربی نظر من را نپرسیدند
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به خبرورزشی گفت: شرایط ما بازیکنان هم مثل هواداران است و نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد.

به گزارش ،

جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس مهم‌ترین سوژه این روز‌های فوتبال کشورمان است. هر روز اخبار جدیدی در این رابطه به گوش می‌رسد و هواداران معترض پرسپولیس چند روز گذشته جلوی باشگاه تجمع کرده و شعار‌هایی علیه مسئولان این تیم سردادند.

اخبار ورزشی - دیروز، اما به همین بهانه و همچنین شایعه مشورت مدیرعامل پرسپولیس با سیدجلال حسینی برای انتخاب سرمربی جدید تصمیم گرفتیم با کاپیتان تماس بگیریم.

سیدجلال که مثل همه پرسپولیسی‌ها نگران آینده این تیم است، حرف‌های جالبی به ما زد؛ 

* سیدجان چه خبر؟ رفتن برانکو همه را شوکه کرده است. 

شرایط ما بازیکنان هم مثل هواداران است و نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. ما قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شده‌ایم و با ادامه این روند مطمئناً این تیم پرسپولیس است که در رقابت‌های سال آینده لیگ برتر دچار مشکل می‌شود و ضرر می‌کند. 

* هواداران پرسپولیس نگران هستند که با رفتن برانکو و ادامه شرایط موجود تیم محبوب‌شان نزول کند و دیگر نتواند قهرمان شود.

به هر حال ما در سه سال اخیر قهرمان لیگ برتر شدیم. به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم و قهرمان جام‌حذفی شدیم. طبیعی است با ادامه این روز‌ها و بلاتکلیفی به وجود آمده مطمئناً فصل آینده فصل بسیار سختی برای ما خواهد بود. الان همه تیم‌ها در حال یارگیری و تقویت خود هستند ولی شرایط پرسپولیس نامشخص است و این موضوع به ضرر ما خواهد بود. ما هم به عنوان بازیکن نگران هستیم و امیدواریم هرچه زودتر این بلاتکلیفی تمام شود. 

*سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز دو رقیب جدی شما نفرات مورد نظر خود را جذب کرده و به قول معروف تقویت شده‌اند. آیا امسال می‌توانید بدون برانکو این دو رقیب را کنار بزنید؟

گفتم که همه تیم‌ها در حال یارگیری و تقویت خود هستند، اما پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ و نماینده اول ایران در آسیا وضعیت نامشخصی دارد و این موضوع اصلاً در شان پرسپولیس نیست. ما با همه قوا کنار هواداران پرسپولیس هستیم و شرایط و حال و روز آن‌ها را درک می‌کنیم. ما می‌دانیم آن‌ها دغدغه‌ای جز پرسپولیس ندارند. پرسپولیس تیم قهرمان ایران است و هواداران انتظار دارند شرایط بهتری داشته باشد. نیازی به گفتن نیست که مهم‌ترین زمان برای استارت قهرمانی فصل بدنسازی و نقل و انتقالات تابستانی است. ما سال گذشته زودتر از همه تمرینات خود را آغاز کردیم و همین مسئله خیلی به قهرمانی پرسپولیس کمک کرد. 

* به نظر می‌رسد جدایی برانکو از پرسپولیس را باید قطعی دانست. به نظر تو فکر می‌کنی مربی ایرانی برای جانشینی او مناسب باشد یا خارجی؟

این مسائل در حیطه وظایف من بازیکن نیست و به خودم اجازه نمی‌دهم حتی به این سؤال جواب بدهم. 

* ولی همین امروز شایعه شده بود ایرج عرب و مدیران باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید با تو مشورت کرده‌اند.

(با تعجب فراوان) برای انتخاب سرمربی جدید نظر من را پرسیده‌اند؟! دروغ است! من الان برای استراحت به انزلی آمدم و از همه جا بی‌خبر هستم. هر خبری هم که شنیدم از طریق رسانه‌ها بوده است. این شایعات هم کذب محض است.

 

نمایش موجودیت‌ها