date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۵:۰۰ ق.ظ

خدمات‌رسانی شرکت اتوبوسرانی برای خدمات‌دهی مراسم اربعین

خدمات‌رسانی شرکت اتوبوسرانی برای خدمات‌دهی مراسم اربعین
منبع خبر: افکار نیوز

پیمان سنندجی گفت: از 29 و سی‌ام مهرماه در مسیر مرز مهران در خاک عراق اتوبوس‌ها زائرین را به شهر کوت و سپس به نجف اشرف منتقل می‌کنند.

به گزارش ،

پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی تهران در خصوص برنامه این شرکت برای خدمات‌دهی مراسم اربعین گفت: سال گذشته با استناد به مصوبه شورای شهر تهران، مقرر شد خدماتی در خاک عراق به زائرین اربعین ارائه دهیم.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی و با همکاری شهرداری کرج و مشهد، برای مسیر مرز مهران تا نجف اتوبوس اختصاص دادیم. همچنین تریلی‌هایی از شرکت آزادگان برای این مسیر تعبیه شد و با ایجاد خط، جابجایی‌های لازم انجام شد.

سنندجی با بیان اینکه امسال نیز برنامه‌ریزی مانند سال گذشته صورت می‌گیرد، گفت: از 29 و سی‌ام مهر ماه در مسیر مرز مهران در خاک عراق اتوبوس‌ها زائرین را به شهر کوت و سپس به نجف اشرف منتقل می‌کنند.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه سال گذشته 550 دستگاه اتوبوس به منظور جابجایی زائرین به عراق اعزام شدند، گفت: امسال نیز 500 دستگاه با هماهنگی شهرداری تهران، کرج و مشهد برای این امر اختصاص یافته است.

وی در خصوص هزینه جابجایی زائرین گفت: بنابر مصوبه وزارت کشور، نرخ جابجایی با تخفیفات ویژه‌ای محاسبه می‌شود که در مسیر از زوار اخذ می‌شود.

 

نمایش موجودیت‌ها