date_range سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۶:۱۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

برنامه پرسپولیس در سال 1398

برنامه پرسپولیس در سال 1398
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم فوتبال پرسپولیس در سال 98 بازی‌های فشرده‌ای دارد و باید در رقابت‌های مختلفی از جمله رقابت‌های لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی حضور یابد.

به گزارش ،

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در سال ۹۸ بازی‌های فشرده‌ای دارد و باید در رقابت‌های مختلفی از جمله رقابت‌های لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی حضور یابد. دیدار با سپاهان در جام حذفی سوم خرداد در اصفهان برگزار خواهد شد و برنده آن باید به مصاف داماش برود که به نظر می‌رسد برنده تقابل شاگردان برانکو و امیر قلعه نویی قهرمان خواهد شد.
همچنین سرخپوشان در نخستین دیدار پس از عید نوروز باید ۱۰ فروردین به مصاف استقلال در دربی تهران بروند که تقابل بسیار حساسی است و همچنین برنامه بازی‌های شاگردان برانکو تا پایان لیگ هجدهم به شرح زیر است.
استقلال تهران - پیکان تهران - سایپا تهران - ذوب آهن اصفهان - سپاهان اصفهان - تراکتورسازی تبریز - ماشین سازی تبریز - پارس جنوبی جم
البته جدال اصلی این تیم در سال ۱۳۹۸ به لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ بازمی گردد که باید ۴ دیدار دیگر مرحله گروهی خود را برگزار کنند. شاگردان برانکو در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ با تیم‌های پاختاکور ازبکستان، السد قطر و الاهلی عربستان همگروه هستند و تلاش می‌کنند تا مانند سال گذشته نتایج خوبی بگیرند.
برنامه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ به شرح زیر است:
سه شنبه ۲۰ فروردین:

پرسپولیس ایران - الاهلی عربستان
دوشنبه ۲ اردیبهشت:

الاهلی عربستان - پرسپولیس ایران
دوشنبه ۱۶ اردیبهشت:

پاختاکور ازبکستان - پرسپولیس ایران
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت:

پرسپولیس ایران - السد قطر
البته در سال ۹۸ لیگ نوزدهم، فصل جدید جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ هم آغاز می‌شود و فشردگی بازی‌ها برای تیم پرسپولیس زیاد است. البته احتمال دارد در پایان فصل لیگ برتر که ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ است، برانکو از پرسپولیس جدا شود و همچنین نگرانی سرخپوشان بحث تمدید قرارداد بازیکنان است که تاکنون پیشرفتی نداشته و شنیده می‌شود برخی ستاره‌های این تیم در سودای لژیونر شدن هستند.

نمایش موجودیت‌ها