date_range شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۵۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پرونده دیدارهای جنجالی لیگ برتر در کمیته انضباطی

پرونده دیدارهای جنجالی لیگ برتر در کمیته انضباطی
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

گزارش ناظران امنیتی و انضباطی درباره 2 بازی جنجالی هفته سوم لیگ برتر به کمیته انضباطی ارسال شد

به گزارش ،

از هفته سوم رقابت‌های هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران می‌توان به عنوان یکی ازجنجالی‌ترین هفته‌های تاریخ برگزاری این مسابقات نام برد.

در ۲ بازی این هفته یعنی دیدار استقلال خوزستان- پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز و استقلال تهران- تراکتورسازی شاهد انواع ناهنجاری‌ها بودیم. در این ۲ بازی کمترین چیزی که به چشم آمد نمایش بازیکنان تیم‌ها داخل زمین بود، اما سنگ پرانی، فحاشی‌های، توهین‌ها، شکستن صندلی‌های ورزشگاه، استفاده از میله و چوب برای آسیب زدن به هواداران تیم‌های رقیب چهره زشتی از فوتبال ایران به نمایش گذاشت و فاجعه بزرگی خلق کرد.

هرچند اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکنون درباره دیدار استقلال و تراکتورسازی اظهار نظری نداشته است، اما او پس از حواشی ورزشگاه غدیر اهواز از اولویت قرارگرفتن پرونده این بازی برای کمیته انضباطی خبر داده و تصریح کرد: از ناظران محترم این مسابقه درخواست می‌کنم در اسرع وقت و با قید فوریت، گزارش‌ها را به کمیته انضباطی ارسال کنند تا ضمن اتخاذ تصمیم گیری‌های لازم، اقدام مقتضی صورت پذیرد. بر این اساس پرونده دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس در اولویت فعالیت‌های کمیته انضباطی در روز‌های آتی قرار خواهد داشت. اگر در بررسی ها، به جمع بندی خاصی درباره حواشی این بازی برسیم، تصمیمات قاطع کمیته انضباطی اعمال می‌شود.

دقایقی پیش یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال از ارسال گزارش ناظران انضباطی و امنیتی هر ۲ بازی به کمیته انضباطی خبر داد تا در روز‌های آتی مسئولان این کمیته درباره پرونده ۲ بازی جنجالی هفته سوم لیگ برتر تصمیم گیری کنند.

به احتمال فراوان اسماعیل حسن زاده و همکارانش در جلسه فردا (یک شنبه) خود رسیدگی به این ۲ پرونده را آغاز کرده و محرومیت‌هایی را برای متخلفان در نظر می‌گیرند.

 

 

نمایش موجودیت‌ها