date_range پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۴۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

سردار نقدی: ایران آزادترین کشور دنیا است

سردار نقدی: ایران آزادترین کشور دنیا است
منبع خبر: افکار نیوز

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز ایران مستقل‌ترین و آزادترین کشور دنیا است و این ارمغان انقلاب برای مردم است.

به گزارش ،

سردار محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در همایش تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی ایران در محل سالن اجتماعات دهکده مقاومت شهرستان خرم آباد، تحریم های آمریکا را ساده ترین شرایط در تاریخ جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: ما رژیم طاغوت را با دست خالی برداشتیم، با منافقان و ترورهای آنها مقابله کردیم، در جنگ تحمیلی نیز با بیشترین مشکلات و کمترین امکانات با دشمنی که همه دنیا حامی اش بود، جنگیدیم.

وی ادامه داد: اکنون در اقتصاد نیز دستان ما بسیار پر و دستان دشمن خالی است یعنی نفت و گاز و انرژی و مواد اولیه صنعتی و نیروی انسانی و علم و فناوری و نقدینگی و همه چیز را در اختیار داریم لذا قادر به گذر از این شرایط در بهترین حالت ممکن هستیم.

سردار نقدی ادامه داد: ما در حالی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رسیدیم که سر سوزنی از ارزشها کوتاه نیامدیم.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ملت ایران را از دست جنایتکاران بزرگ تاریخ نجات داد افزود: در زمان طاغوت انتقاد به وضعیت موجود مساوی با مرگ بود و این وضع هزاران ساله با انقلاب اسلامی در هم شکسته شد.
معاون فرهنگی سپاه ، پیشرفت های کشور در همه حوزه ها را معجزه آسا دانست و گفت: البته برخی می گویند همه جهان پیشرفت کرده بله اما ما بسیار جلوتریم چراکه وقتی در شاخص امید به زندگی که در رتبه 143 جهان بودیم 79 رتبه پیشرفت می کنیم آن زمان پی به فاصله خود با جهان می بریم.
وی ادامه داد: کشوری که زمانی اکثریتش بی سواد بود اکنون به رتبه 16 علمی در جهان رسیده و این قابل باور و متعارف نیست.
 

 

نمایش موجودیت‌ها