date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۲۳:۰۰ ق.ظ

انصاری‌فرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم آقای گل شوم

انصاری‌فرد: تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم آقای گل شوم
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

المپیاکوس شب گذشته در هفته بیست و هفتم سوپرلیگ یونان به درخشش کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی خود مقابل تیم کرکرا با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسید. کریم در این یک گل و یک پاس گل داد.

به گزارش ،

المپیاکوس شب گذشته در هفته بیست و هفتم سوپر لیگ یونان به درخشش کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی خود مقابل تیم کرکرا با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسید. کریم در این یک گل و یک پاس گل داد.

کریم انصاری فرد پس از این بازی گفت: خیلی خوشحالم که بار دیگر مقابل هوادارانمان بازی می کردیم. آنها همیشه به ما انرژی می دهند و این تشویق های آنها است که به ما انرژی مضاعف می دهد تا ۹۰ دقیقه بجنگیم. می دانم که در این بازی کمی آنها از ما خشمگین شدند ولی ما تلاش کردیم تا این پیروزی زیبا را به دست بیاوریم.

وی افزود: هیچ توجیهی برای ما در این بازی وجود نداشت و باید پیروز می شدیم. ما باید در تمام بازی ها ۳ امتیاز کامل را بگیریم.

کریم درباره اینکه برای بازی کردن در جام جهانی روسیه می خواهد آقای گل سوپر لیگ یونان شود، گفت: این هم چیزی موثر است. من تمام تلاشم را می کنم تا بتواتم آقای گل سوپر لیگ یونان شوم پس از آن می بینیم چه اتفاقی می افتد.  پس از گلزنی با حاج صفی خوشحالی کردم چون دوستانی مثل بردار هستیم و به همین خاطر به طرفش رفتم.

 

نمایش موجودیت‌ها