date_range یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

واکنش یوآخیم لوپس از پیروزی ثانیه آخر آلمان مقابل سوئد

واکنش یوآخیم لوپس از پیروزی ثانیه آخر آلمان مقابل سوئد
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم‌های آلمان و سوئد در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه امروز از ساعت 22:30 در ورزشگاه فیشت شهر سوچی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی 2 بر یک به سود آلمان به پایان رسید تا آلمان‌ها چشم در نفس‌های آخر بازگشت به جام داشته باشد.

به گزارش ،

تیم‌های آلمان و سوئد در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه امروز از ساعت 22:30 در ورزشگاه فیشت شهر سوچی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی 2 بر یک  به سود آلمان به پایان رسید تا آلمان‌ها چشم در نفس‌های آخر بازگشت به جام داشته باشد.

یوآخیم لو، سرمربی آلمان پس از این برد گفت: ما در این بازی در ثانیه های پایانی وقت های اضافه با 10 بازیکن به پیروزی رسیدیم و این باعث خوشحالی‌ام است. بعد از تمام اتفاقات بازی ما در نیمه دوم فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی خوش شانس نبودیم.

وی افزود: پس از پایان نیمه اول بازی در رختکن به بازیکنانم گفتم که ما باید بر اعصابمان مسلط باشیم و هنوز 45 دقیقه دیگر باقی مانده است. در نیمه دوم رقیب را به شدت زیر فشار گذاشتیم. ما برای رقابت وارد زمین شده بودیم و نمی‌توان همیشه با یک ترکیب وارد زمین شویم به همین خاطر با تغییرات انجام داده به برد رسیدیم.

 

نمایش موجودیت‌ها