date_range چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

واکنش یک بازیکن به درگیری‌های بین بازیکنان استقلال و ذوب‌آهن

واکنش یک بازیکن به درگیری‌های بین بازیکنان استقلال و ذوب‌آهن
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

چشمی در مورد درگیری‌های زیادی بین بازیکنان در این مسابقه و دیدار رفت دو تیم تصریح کرد: می‌توانید از داریوش شجاعیان هم بپرسید؛ به نظرم در دیدار رفت برخوردی بین شجاعیان و فخرالدینی رخ نداد.

به گزارش ،

روزبه چشمی پس از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: باید دست تک تک هواداران را ببوسیم که به ورزشگاه آمدند و واقعاً جای تشکر دارد. خوشبختانه خیلی زود به گل رسیدیم و بازی را بردیم و به مرحله بعد صعود کردیم. خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم.

وی در مورد درگیری‌های زیادی بین بازیکنان در این مسابقه و دیدار رفت دو تیم تصریح کرد: می‌توانید از داریوش شجاعیان هم بپرسید؛ به نظرم در دیدار رفت برخوردی بین شجاعیان و فخرالدینی رخ نداد. برخلاف اینکه برخی‌ها می‌گویند دیدار رفت زیادی اتفاقی نیفتاد، اما به نظرم دیدار رفت خشن بود. ما در بازی رفت هرچقدر خواستیم فوتبال بازی کنیم اما خشونت بازی بیشتر از قبل شد. در این بازی هم ما مجبور بودیم فیزیکی بازی کنیم و اگر قرار باشد فوتبال بازی کنیم ما هم می‌توانیم اینطور بازی کنیم.

بازیکن استقلال گفت: اتفاقات امروز به بازی رفت ما برمی‌گردد. ما در آن مسابقه به جز شجاعیان چند مصدوم داشتیم و در این هفته امید ابراهیمی و چند بازیکن دیگرمان یا فیزیوتراپی کردند یا فقط با 50 درصد توان توانستند تمرین کنند. خدا را شکر در هر صورت صعود کردیم.

 

نمایش موجودیت‌ها