date_range چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 8 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ابراهیمی هم به مدال برنز رسید

ابراهیمی هم به مدال برنز رسید
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|کشتی

نماینده وزن 82 کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان در رومانی مدال برنز را از آن خود کرد.

به گزارش ،

در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان نمایندگان کشورمان در اوزان 60، 82 و 97 کیلوگرم در دیدارهای رده بندی برای کسب مدال برنز به مصاف حریفانشان رفتند که مهدی ابراهیمی در 82 کیلو با پیروزی در دیدار رده بندی سوم شد.

ابراهیمی در دیدار رده‌بندی با نتیجه 5 بر 4 مقابل احمد حسن احمد از مصر به برتری رسید و مدال برنز را از آن خود کرد.

در وزن 82 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، مهدی ابراهیمی در دور اول با نتیجه 10 بر 4 از سد داوید لوسونزی از مجارستان گذشت. وی در دور دوم نیز با نتیجه 2 بر 2 مقابل برهان آکبوداک از ترکیه به برتری رسید. ابراهیمی در این مرحله با ضربه فنی مغلوب نیکو اویوک از رومانی شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت.

وی در این گروه با نتیجه 2 بر یک تورگومیان از ارمنستان را شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد.

پیش از این محسن نژاد در 60 کیلو صاحب مدال برنز شده بود. تا دقایقی دیگر نیز حیدری در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز مبارزه خواهند کرد. در ۵ وزن اول هم تنها یوسفی در 130 کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شده بود.

* نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 67 کیلوگرم که 27 نفر شرکت کرده‌اند، حسین اسدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نمایشی ضعیف با نتیجه 10 بر 2 مغلوب کوزوب از اوکراین شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم علی ارسلان در دور اول با نتیجه 12 بر 4 مغلوب راماز زوئیدزه از گرجستان شد که با توجه به حضور حریفش در فینال باشد به گروه شانس رفت. ارسلان در این مرحله ابتدا به مصاف آرام واردانیان از ازبکستان می‌رود که با نتیجه 6 بر 4 باخت و شانس حضور در دیدار رده‌بندی و کسب مدال برنز را از دست داد. در این وزن 21 نفر حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم علی‌اکبر حیدری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 2 بر یک مجیا کاستلو از هندوراس را شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه 5 بر 4 مقابل یوتا نارا از ژاپن به پیروزی رسید و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 3 بریک مغلوب توئه روئک از مجارستان شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد.

حیدری امشب برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به مصاف اورخان نوری‌یف از آذربایجان خواهد رفت.

 

نمایش موجودیت‌ها