date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۳۰:۰۰ ب.ظ

پیام تسلیت عارف در پی وقوع حادثه تصادف و آتش‌سوزی اتوبوس در سنندج

پیام تسلیت عارف در پی وقوع حادثه تصادف و آتش‌سوزی اتوبوس در سنندج
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: سیاست|مجلس

رئیس فراکسیون امید مجلس در پیام خود نوشت: این حادثه تلخ و غم‌انگیز را به خانواده‌های داغدیده و همه آحاد مردم ایران به‌ویژه مردم نجیب و صبور استان کردستان و شهرستان سنندج صمیمانه تسلیت می‌گویم.

به گزارش ،

محمّدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس در پی حادثه آتش‌سوزی اتوبوس در شهر سنندج، پیام تسلیتی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

انالله واناالیه راجعون

بار دیگر وقوع حادثه ای دردناک و غم انگیز تصادف که این بار متاسفانه همراه با آتش سوزی همراه بود ملت ایران را داغدار کرد. جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزم در حادثه تصادف و آتش سوزی اتوبوس در شهر سنندج باعث تاثر و تالم شدید اینجانب شد.

این حادثه تلخ و غم‌انگیز را به خانواده‌های داغدیده و همه آحاد مردم ایران به ویژه مردم نجیب و صبور استان کردستان و شهرستان سنندج صمیمانه تسلیت می‌گویم. امیدوارم با تلاش پرسنل زحمتکش بهداشت و درمان و دعای خیر ملت بزرگوار ایران مجروحان این حادثه به بهبودی کامل دست پیدا کنند.

از خداوند متعال برای مجروحان شفای عاجل و برای درگذشتگان رحمت و رضوان واسعه الهی و برای خانواده‌های مصیبت دیده و بازماندگان محترم صبر و اجر مسالت دارم. بی شک افکار عمومی منتظر گزارش دقیق مسئولان ذی ربط از علت وقوع این حادثه ناگوار هستند و انتظار است با بررسی کارشناسانه و دقیق دلایل رخ دادن اینگونه حوادث، از تکرار وقوع آن که باعث آسیب دیدن روح و روان جامعه می شود جلوگیری کرد.

 

نمایش موجودیت‌ها