date_range جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۱۷:۰۰ ب.ظ

تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام/ می‌خواهم در لیست نهایی کی‌روش باشم

تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام/ می‌خواهم در لیست نهایی کی‌روش باشم
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ترابی گفت: تمرکزم روی تیم ملی ایت و اینکه بتوانم در لیست نهایی کارلوس کی‌روش قرار بگیرم.

به گزارش ،

مهدی ترابی در مورد وضعیت فعلی سایپا در آستانه بازی با گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: از لحاظ فنی شرایط بسیار خوبی داریم و روحیه بازیکنان هم برای دو بازی پایانی لیگ برتر بسیار بالاست. بازی با گسترش فولاد بدون شک یکی از حساس‌ترین بازی‌های سایپا در این فصل است که محکوم به برد در آن هستیم. این مسابقه می‌تواند نتیجه یک سال زحمت ما را بدهد، چون اگر گسترش فولاد را ببریم درصد زیادی از راه را برای رسیدن به نایب قهرمانی طی خواهیم کرد. ذوب‌آهن و پیکان دو حریف جدی ما این هفته با پرسپولیس و استقلال بازی دارند و ما می‌توانیم از توقف احتمالی آنها بهترین استفاده را ببریم.

وی با اشاره به نتایج خوب سایپا در هفدهمین دوره لیگ برتر خاطر نشان کرد: امسال با اینکه تیم جوانی داشتیم، اما فوق‌العاده نتیجه گرفتیم. به عقید من ارزش نتایج سایپا کمتر از قهرمانی نیست. امسال با اینکه گاهی اوقات مشکل مالی داشتیم، ولی خوب نتیجه گرفتیم و این به خاطر همدلی بازیکنان و کادر فنی بود. امیدوارم که در دو بازی پایانی هم طوری نتیجه بگیریم که نایب قهرمان شویم و سهمیه آسیا را به دست بیاوریم.

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا در واکنش به بحث‌هایی که پیرامون سرباز شدن او برای فصل آینده مطرح می‌شود، تصریح کرد: من یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارم و هنوز هم هیچ تصمیمی برای فصل آینده نگرفته‌ام. در واقع نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد و الان تمام تمرکز من روی دو بازی پایانی لیگ برتر است و اینکه با سایپا به نایب قهرمانی برسیم و راهی لیگ قهرمانان آسیا شویم. بعد از آن هم تمرکزم روی تیم ملی خواهد بود و اینکه بتوانم در لیست نهایی کارلوس کی‌روش قرار بگیرم.

ترابی در پایان اظهار کرد: طبیعتاً اگر به جام جهانی بروم ممکن است شرایط متفاوتی برایم رقم بخورد و اولویتم رفتن به فوتبال اروپاست. من قبلاً هم پیشنهاد اروپایی داشتم، ولی این اتفاق رخ نداد. امیدوارم این بار راهی فوتبال اروپا شوم و به هدفم دست پیدا کنم. قطعاً تلاش می‌کنم تا برای فصل آینده بهترین تصمیم را بگیرم.

 

نمایش موجودیت‌ها