پیام تسلیت سرلشکر باقری به مناسبت شهادت جانبار «نورخدا موسوی»

پیام تسلیت سرلشکر باقری به مناسبت شهادت جانبار «نورخدا موسوی»
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: سیاست|آیین

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی شهادت جانباز سرافراز سید نورخدا موسوی، مرزبان نیروی انتظامی را تسلیت گفت.

به گزارش ،

در پی شهادت جانباز سرافراز سید نورخدا موسوی مرزبان نیروی انتظامی که ۱۰ سال قبل توسط گروهک تروریستی ریگی مجروح و این مدت را در کما بسر می‌برد، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله ارحمن الرحیم

شهادت جانباز سرافراز سیدنورخدا موسوی، مرزبان غیور و سلحشور نیروی انتظامی بار دیگر نشان داد پرچم ایثار و شهادت در جغرافیای ایران عزیز همچنان برافراشته و روح حماسه و فداکاری در کالبد جامعه ایمانی و انقلابی، جاری و ضامن اقتدار و امنیت ملی و پیش روندگی انقلاب اسلامی است.

سید جانباز شهید، تربیت یافته مکتبی بود که آوازه آن امروز لرزه بر اندام دشمنان قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در جای جای عالم به ویژه تروریست‌های تکفیری و گروهک‌های ضد انقلاب و وابسته به شبکه پلید سلطه و صهیونیسم انداخته است و هر روز بر شعاع درخشش عظمت و تاثیر آن بر حیات بشریت و آینده جهان افزوده می‌شود.

در این هنگامه شورانگیز و شعور آفرین، یاد و نام او که با زندگی آسمانی خود در زمین، شهید زنده و آیه عزت و همت نیروی انتظامی و دیگر مجاهدان و مرزداران میهن اسلامی به شمار می‌رفت را گرامی می‌داریم و برابر صبر و حماسه همسر گرانقدر وی که پرستار و همراه شایسته جانباز شهید بود، سرتعظیم فرود می‌آوریم.

اینجانب شهادت جانباز والامقام و به عرش پیوسته را به خانواده معظم و صبور وی، مردم انقلابی، ولایتمدار و شهیدپرور استان لرستان، آحاد نیرو‌های مسلح و مدافع انقلاب و سرزمین اسلامی به ویژه فرماندهان و رزمندگان شجاع ناجا، تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه کبریایی برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه و برای بیت شریف و یادگاران آن عزیز اجر و پاداش صابرین مسئلت می‌کنم.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح

سرلشکر پاسدار محمد باقری»

نمایش موجودیت‌ها