date_range چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 6 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه‌ساز

توضیحات ذوالنوری درباره یک کلیپ حاشیه‌ساز
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: سیاست|مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طی کلیپی که در فضای مجازی درباره امضای پس گرفته شده توسط نمایندگان در سوال از رئیس‌جمهور پخش شده است سخنان بنده را در این رابطه تقطیع و وصله و پینه کردند.

به گزارش ،

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم و عضو ک میسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس در توضیح کلیپی منتشر شده درباره اظهاراتش در خصوص پس گرفتن امضای چند تن از نمایندگان مجلس از سؤال از رئیس جمهور اظهار داشت: متاسفانه صحبت‌های بنده را با ساخت کلیپی تقطیع کرده و آن را در فضای مجازی و رسانه‌های منتشر کرده‌اند.

وی افزود: بنده اظهاراتم را درباره کسانی که امضاهای‌شان را پس گرفته‌اند را مطرح نکرده‌ام بلکه این‌ها کسانی بودند که فشار غیرقانونی و غیرمتعارف دولت بر آن‌ها بوده که آن‌ها در این قبال مقاومت کرده‌اند، اما متاسفانه حرف‌های بنده را تقطیع کرده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: استنباط شده که زهرا سعیدی امضای خود برای سؤال از رئیس جمهور را پس گرفته است در صورتی که اینگونه نیست؛ این بانوی گرامی همیشه محکم بر مواضع خود ایستادگی می‌کند و پیگیری‌ها و سرسختی ایشان زبانزد سایر نمایندگان است. تاکید می‌کنم که ایشان امضایش برای سؤال از رئیس جمهور را پس نگرفته است.

ذوالنوری همچنین عنوان کرد که متاسفانه برخی بی‌اخلاقی کرده و سخنان بنده را تقطیع کردند. بنده گفته بودم که یکی از نمایندگان هم که نمی‌خواهم نام او را ببرم تحت فشار امضای خود را پس گرفته است، اما اسم خانم سعیدی را در این رابطه به کار نبرده‌ام. تنها عنوان کردم که خانم سعیدی هم از جمله کسانی بود که تحت فشار دولت قرار گرفت، اما با اطمینان می‌گویم ایشان امضای خود را پس نگرفت.

وی بر همین اساس اضافه کرد: خانم سعیدی از نماینده‌های محکم، استورا و البته رُک با سخنان و مواضع شفاف است و شخصی نیست که اهل امتیاز گرفتن به نفع خودش باشد؛ و برای کسانی که با تقطیع سخنان بنده تلاش کردند وجهه ایشان را تخریب کنند متاسفم هرچند این وفتار‌های زشت و غیر اخلاقی به هیچ وجه نمی‌تواند خدشه‌ای به جایگاه ایشان وارد کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: خانم سعیدی از معدود نمایندگانی است که هم در صحن مجلس بسیار فعال است و هم منافع ملی و هم منافع حوزه انتخابیه را با هم تاکید داشته و پیگیری می‌کند و هرکجا هم که لازم شد محکم سرجایش بایستد بر مواضع خود ایستاده است و علی رغم فشار‌ها و تهدیدات و بعضا کم لطفی‌ها و بی‌مهری‌ها، بسیار محکم بوده و همچنان تکلیف‌مدارانه و محکم بر سر مواضع خود ایستادگی می‌کند.

ذوالنوری گفت: کلیپی که از بنده پخش شده تقطیع شده است. از طرفی خانم سعیدی از جمله نمایندگانی است که سوال سوم از رییس جمهور را نیز امضا کرده و در جلسه نیز حضور جدی و پررنگی داشت.

 

نمایش موجودیت‌ها