date_range یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۹:۲۷:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

امدادرسانی به شهروندان گرفتار در برف و کولاک در 12 محور مواصلاتی کشور

امدادرسانی به شهروندان گرفتار در برف و کولاک در 12 محور مواصلاتی کشور
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تداوم امدادرسانی نیروهای هلال‌احمر به شهروندان گرفتار در برف و کولاک در محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر نیروهای امدادی هلال‌احمر در 12 محور شهر و روستا در حال امدادرسانی هستند و تاکنون به بیش از 634 نفر امدادرسانی شده است و به 30 نفر نیز اسکان اضطراری داده شده است.

به گزارش ،

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات  با اشاره به امدادرسانی نیروهای هلال احمر در 48 ساعت گذشته به شهروندان گرفتار در برف و کولاک اظهار کرد: طی 48 ساعت گذشته نیروهای هلال احمر در 12 محور مواصلاتی کشور و 8 استان متاثر از برف و کولاک به شهروندان امدادرسانی کردند.

وی افزود: استان‌های آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و مازندران از جمله استان‌هایی هستند که طی روز‌های گذشته با برف و باران شدید همراه بوده اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تداوم امدادرسانی نیرو‌های هلال احمر به شهروندان گرفتار در برف و کولاک در محور‌های مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر نیروهای امدادی هلال احمر در 12 محور شهر و روستا در حال امدادرسانی هستند و تاکنون به بیش از 634 نفر امدادرسانی شده است و به 30 نفر نیز اسکان اضطراری داده شده است.

سلیمی تصریح کرد: همچنین طی این مدت با کمک نیروهای هلال احمر در قالب 19 تیم عملیاتی متشکل از 64 نجاتگر، 133 خودرو گرفتار در برف و کولاک رها سازی شدند و همچنین موادغذایی در میان افراد گرفتار توزیع شده است.

 

نمایش موجودیت‌ها