date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۲۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آخرین وضعیت بازیکنان غایب صنعت نفت مقابل تراکتورسازی

آخرین وضعیت بازیکنان غایب صنعت نفت مقابل تراکتورسازی
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم فوتبال صنعت نفت در هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی به میدان می‌رود. این دیدار شاید برای آبادانی‌ها حساس نباشد ولی برای تراکتورسازی، در شرایطی که ترس از سقوط دارد بسیار حساس است.

به گزارش ،

تیم فوتبال صنعت نفت در هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی به میدان می‌رود. این دیدار شاید برای آبادانی‌ها حساس نباشد ولی برای تراکتورسازی، در شرایطی که ترس از سقوط دارد بسیار حساس است.

از طرفی سایر رقبا در قعر جدول نیم نگاهی به این بازی دارند. در نتیجه غیبت بازیکنان تیم صنعت نفت در این بازی حساس می‌تواند حواشی را به همراه داشته باشد. 

حامد پاکدل، لوسیانو پریرا و حسین ساکی محرومان صنعت نفت در این بازی هستند. علاوه بر این سه بازیکن، حضور حسین بغلانی و علی عبداله زده مصدوم هم در هاله‌ای از ابهام است.

غیبت این بازیکنان در این بازی حساس وقتی پررنگتر می‌شود که صحبت از بازگشت کمالوند به تراکتورسازی پیش می‌آید. فراز کمالوند یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم تراکتورسازی در سال آینده است.

*باشگاه صنعت نفت آبادان طی نامه‌ای رسمی، اعتراض خود را به اتفاقات بعد از بازی با سپاهان که برای هواداران این تیم در ورزشگاه نقش جهان افتاد را اعلام کرد.

 

نمایش موجودیت‌ها