date_range جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۱۶:۰۰ ق.ظ

حضور فتحی در اردوی آبی‌پوشان پایتخت

حضور فتحی در اردوی آبی‌پوشان پایتخت
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

امیرحسین فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال که بامداد امروز راهی ترکیه شده بود قرار است در اردوی آبی‌ها مستقر شود.

به گزارش ،

امیر حسین فتحى سرپرست جدید باشگاه استقلال که بامداد امروز راهى ترکیه شده بود قرار است در اردوى آبى ها مستقر شود. نوروزى معاونت پزشکى باشگاه استقلال نیز در این سفر فتحى را همراهى کرددر این سفر فتحى با حضور در اردو ساعاتى با بازیکنان به صحبت مى پردازد و سپس براى مذاکره با تیام و جپاروف هم مذاکراتى را در دستور کار قرار مى دهد

چهارمین بازى دوستانه استقلالى ها در ترکیه

طبق صلاح دید کادر فنى تیم فوتبال استقلال ،آبى پوشان امروز عصر چهارمین بازى دوستانه خود را در اردوى ترکیه برگزار مى کنند شاگردان شفر فردا صبح تمرین نمى کنند و به استراحت مى پردازند تا در دیدار عصر امروز برابر حریف تدارکاتى به میدان بروند.

وضعیت نامشخص مدافع استقلال

مجید حسینى مدافع تیم فوتبال استقلال همچنان در ٢ راهى استقلال و ترابوزان ترکیه قرار دارد و این بازیکن در حالى به استقلالى ها پیشنهاد بالاى ٣ میلیارد براى تمدید قرارداد داده که به نظر مى رسد با تیم بلژیکی و یک تیم اروپایی دیگر مذاکره کرده استاما در خبر هاى دیروز به گوش مى رسید که او در حال نهایى کردن قراردادش با تیم ترکیه اى است.

اما فتحى سرپرست جدید استقلال در صحبت هاى دیروز اعلام کرد این بازیکن با آبى ها قرارداد دارد و بعید نیست با حضور مدیران جدید در راس باشگاه در جمع آبى پوشان ماندنى شود.

 

نمایش موجودیت‌ها