date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۱۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

زمان بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی در مجلس

زمان بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی در مجلس
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: سیاست|مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از زمان بررسی صلاحیت و برنامه‌های 4 وزیر پیشنهادی در صحن پارلمان خبر داد.

به گزارش ،

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی گزینه‌های رئیس‌جمهور برای وزارتخانه‌‌های راه، رفاه، صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی به مجلس، گفت: با توجه به اینکه 4 وزیر پیشنهادی امروز(یکشنبه، 29 مهر) از سوی رئیس‌جمهور به مجلس معرفی شده است، طبق آیین‌نامه داخلی پارلمان، جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی هفته آینده برگزار می‌شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه در هفته جاری عمده‌ترین دستورکار کمیسیون‌های تخصصی مجلس و فراکسیون‌ها، بررسی صلاحیت‌ها و برنامه‌های وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی اختصاص دارد، اظهار داشت: قرار است کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته جاری با دعوت از 4 وزیر پیشنهادی، صلاحیت‌ها و برنامه‌های آنها را بررسی کنند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی وزارتخانه‌‌های مذکور، در روز یکشنبه هفته آینده، 6 آبان برگزار می‌شود.

 حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور محمد اسلامی، فرهاد دژپسند، محمد شریعتمداری و رضا رحمانی را به ترتیب به عنوان گزینه‌های پیشنهادی وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت را جهت اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است.

 

 

نمایش موجودیت‌ها