date_range شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

بازیکنی که از هواداران استقلال دوری می‌کند

بازیکنی که از هواداران استقلال دوری می‌کند
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

میلاد فخرالدینی مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبرساز شد.

به گزارش ،

میلاد فخرالدینی مدافع – هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبرساز شد.

پس از تکلی که داریوش شجاعیان در بازی رفت روی پای فخرالدینی زد، این بازیکن بلافاصله در جریان بازی با محکم بازی کردن و خشن بودنش به نوعی خواست کار شجاعیان را تلافی کند. در صحنه‌ای که شجاعیان رباط پاره کرد، فخرالدینی نقشی نداشت اما هواداران استقلال او را مقصر این اتفاق دانسته و در صفحات مجازی به او حمله کردند. فخرالدینی هر چقدر مصاحبه کرد که این اتفاق به او ربطی ندارد، اما گوش کسی بدهکار نبود.

در بازی برگشت، تیام مهاجم سنگالی استقلال در همان ابتدای بازی تکل خشنی روی فخرالدینی زد که برخی از کارشناسان داوری اعتقاد داشتند که او باید اخراج می‌شد. به دنبال این موضوع، کلیپی از فخرالدینی منتشر شده که در آن با الفاظ نامناسب از انتقامش از تیام حرف می‌زند.

به همین دلیل هواداران استقلال باز هم به بازیکن پیشین خود حمله کرده و حسابی از خجالت او در آمدند. فخرالدینی پس از پایان بازی تصمیم به سکوت گرفت و حتی تلفنش را از دسترس خارج کرد. او شاید با این کار می‌خواهد از مواجه شدن با هواداران استقلال فرار کند یا سیاستی در پیش بگیرد تا پس از مدتی این ماجرا به فراموشی سپرده شود. به هر حال، فخرالدینی این روز‌ها در کانون توجه استقلالی‌هاست و هر روز در صفحات مجازی در مورد این مطالبی عنوان می‌شود. جالب است که این بازیکن سه سال پیراهن استقلال را برتن کرده بود.

نمایش موجودیت‌ها