date_range دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۲۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سم‌پاشی هتل زائران ایرانی در عراق

سم‌پاشی هتل زائران ایرانی در عراق
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: جامعه|آیین

علی حیدری با اشاره به اینکه در چند سال گذشته این مرکز به‌صورت داوطلبانه سم‌پاشی هتل‌های محل اقامت زائران ایرانی در شهرهای زیارتی عراق را برعهده گرفته است، افزود: در این زمینه مراکز اقامتی زائران ایرانی طرف قرارداد با سازمان حج در عتبات عالیات در این هفته سم‌پاشی خواهند شد.

به گزارش ،

علی حیدری با بیان اینکه طرح سم‌پاشی مراکز اقامتی زائران ایرانی در عراق به دلیل خطر انتقال و شیوع انواع بیماری‌ها و افزایش حشرات و جوندگان موذی در این کشور بسیار اهمیت دارد، گفت: هزینه اجرای این طرح به صورت کامل از سوی مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در چند سال گذشته این مرکز به صورت داوطلبانه سم‌پاشی هتل‌های محل اقامت زائران ایرانی در شهر‌های زیارتی عراق را بر عهده گرفته است، افزود: در این زمینه مراکز اقامتی زائران ایرانی طرف قرارداد با سازمان حج در عتبات عالیات در این هفته سم‌پاشی خواهند شد.

 وی به سم‌پاشی حدود ۱۰۰ مرکز اقامتی زائران ایرانی در کربلای معلی و سم‌پاشی حدود ۱۰۰ مرکز اقامتی زائران در نجف اشرف هم اشاره کرد و گفت: در این زمینه بیش از ۳۰ مرکز اقامتی زائران ایرانی در شهر مقدس کاظمین سمپاشی شده است.

 

نمایش موجودیت‌ها