date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

رادوشوویچ: سیدجلال می‌خواست هواداران را تحریک کند

رادوشوویچ: سیدجلال می‌خواست هواداران را تحریک کند
منبع خبر: افکار نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دروازه‌بان کروات پرسپولیس می‌گوید خوشحال می‌شوم بیرانوند بتواند جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را بگیرد و بتواند در پرسپولیس و تیم ملی بدرخشد.

به گزارش ،

بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات پرسپولیس توانست یک بار دیگر و در یک تورنمنت دیگر کلین‌شیت کند تا هواداران پرسپولیس بیشتر از قبل به او اعتماد داشته باشند. رادو جانشین بیرانوندی شده بود که بعد از بازی دوستانه تیم ملی مقابل بولیوی به دلیل خستگی از فهرست پرسپولیس برای دیدار جام حذفی خط خورد. بعد از دیدار مقابل نود ارومیه رادو حرف‌های جالبی به ما زد که خواندن آن خالی از لطف نیست.
*بازی مقابل نود ارومیه چطور بود؟
دیدار سختی بود. آن‌ها انگیزه زیادی داشتند. همیشه دیدار‌های جام حذفی به این شکل است، ولی مهم برد در این دیدار بود که توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم تا با روحیه‌ای خوب به مصاف السد برویم. تیم نود با تمام توانش مقابل ما بازی کرد ضمن اینکه همه فکر و ذهن ما درگیر بازی با السد بود که فکر می‌کنم در روند بازی تیم ما تاثیر گذاشت. خوشحالم به خاطر اینکه به دور بعد جام حذفی صعود کردیم.
*تو هم بعد از مدت‌ها برای پرسپولیس به میدان رفتی.
من وظیفه دارم هیمشه در تمرینات خوب باشم تا هر موقع کادر فنی صلاح دانست، بازی کنم. بازی کردن یا نکردن من مهم نیست، تنها چیزی که اهمیت دارد، موفقیت پرسپولیس است.
*چهار بازی و سه کلین‌شیت آمار بسیار خوبی است. ضمن اینکه تو در این بازی‌ها فقط یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی دریافت کردی.
بله، درست است که این آمار بسیار خوبی است، ولی این‌ها بدون کمک و تلاش همبازیانم مخصوصاً مدافعان به دست نمی‌آید. یک تیم با هم گل می‌زند و با هم گل می‌خورد. در تیم ما همه برای پرسپولیس بازی می‌کنند و بازیکنان برای هم می‌میرند.
*این همه انرژی مثبت تو برای پرسپولیس از کجا می‌آید؟
من سومین فصل است که در پرسپولیس هستم، همه بازیکنان مثل اعضای خانواده من هستند و پرسپولیس خانواده دوم من محسوب می‌شود و من همه چیزم را برای تیم می‌دهم. در ورزش حرفه‌ای به خصوص فوتبال این چیز‌ها طبیعی است و من حس می‌کنم ۱۰۰ سال است در این تیم هستم. البته باید یک تشکر ویژه از هواداران‌مان بکنم که همیشه و در هر حالتی از ما حمایت می‌کنند. آن‌ها یار دوازدهم ما در هر بازی هستند و با وجود هواداران، پرسپولیس از هیچ تیمی نمی‌ترسد.
*پرسپولیس این روز‌ها با مشکلات زیادی از جمله مصدومیت بازیکنان مواجه است. 
این مسائل در فوتبال پیش می‌آید و چیز عجیبی نیست، ولی جوانان تیم ما نشان دادند کیفیت بالایی دارند. هر زمانی ما برای یکدیگر در زمین بازی کردیم، نتیجه گرفتیم و شما نمونه‌اش را در بازی رفت مقابل السد دیدید که بچه‌ها از جان مایه گذاشتند و همه لذت بردند، ولی نباید از تاثیرگذاری بازیکنانی مثل ماهینی، عالیشاه و کمال بگذریم. امیدوارم عالیشاه و کمال بتوانند مقابل السد به ما کمک کنند.
*بازی مقابل السد را چطور می‌بینی؟
بازی بسیار سختی است. السد تیمی قدرتمند با بازیکنان باکیفیت است. آن‌ها ژاوی و گابی را دارند، ولی نام‌ها در زمین بازی نمی‌کنند و این تیم است که اتفاق‌های بازی را رقم می‌زند و پرسپولیس نشان داده توانایی انجام کار‌های بزرگ را دارد. من به تیم‌مان ایمان و باور دارم. مطمئن باشید همه بازیکنان آماده دیدار با السد هستند تا دل هواداران پرسپولیس شاد شود. ما نتیجه خوبی در دیدار رفت گرفتیم و قطعاً در بازی برگشت هم برای پیروزی به میدان می‌رویم.
*به نظر بسیاری از کارشناسان یکی از دلایل اصلی نتایج خوب پرسپولیس یکدلی بازیکنان این تیم است.
صددرصد همین است. بچه‌های تیم با جان و دل از یکدیگر حمایت می‌کنند تا پرسپولیس موفق شود.
*سیدجلال بعد از دیدار مقابل نود از اینکه هواداران کمی به ورزشگاه آمدند، انتقاد کرد. نظر تو در این مورد چیست؟
من فکر می‌کنم سیدجلال به عنوان بزرگتر و کاپیتان پرسپولیس می‌خواست هواداران را تحریک کند تا برای بازی مقابل السد به ورزشگاه بیایند و حتی یک صندلی خالی وجود نداشته باشد.
*آدام همتی همیشه در مصاحبه‌هایش از تو به عنوان یکی از بهترین دوست‌هایش در پرسپولیس نام می‌برد و...
بله ما رفاقت نزدیکی داریم. آدام بازیکن بسیار خوب و پسر بااخلاقی است و در ایران بهترین دوستم به حساب می‌آید. او همیشه تلاش زیادی می‌کند تا پیشرفت کند و این که الان به جایگاه خوبی رسیده، اتفاقی و ساده نیست. برای آدام خیلی خوشحالم و امیدوارم روز به روز بدرخشد و پیشرفت کند. آدام خیلی خوب به حرف‌های کادر فنی گوش می‌دهد و حقش است در ترکیب پرسپولیس بازی کند.
*علیرضا بیرانوند رقیبت در پرسپولیس کاندیدای بهترین بازیکن آسیا شده. چه نظری داری؟
من همیشه گفتم علیرضا بهترین گلر ایران و آسیاست و خوشحال می‌شوم او بتواند جایزه بهترین بازیکن سال آسیا را بگیرد و بتواند در پرسپولیس و تیم ملی بدرخشد.

 

نمایش موجودیت‌ها