date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۴:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

افشانی پس از شهرداری به کجا می‌رود؟

افشانی پس از شهرداری به کجا می‌رود؟
منبع خبر: افکار نیوز

افشانی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای آینده دارید، گفت: باید در جامعه نقش‌آفرین بود و بنده بخش خصوصی را کمتر از دولتی نمی‌بینم و قطعا در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می‌دهم.

به گزارش ،

محمدعلی افشانی پس از مراسم تودیع خود در جلسه علنی  شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دوره مسئولیتم ارتباط خوبی با اصحاب رسانه داشتم و اصحاب رسانه را بهترین ناظران می‌دانم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه کار نکرده‌ای در شهرداری تهران مدنظر دارید، گفت: کار نکرده زیاد است و با  حناچی  شهردار منتخب که از دوستان بنده است وشهر را به خوبی می‌شناسد مواردی را عنوان کردم و وی به خوبی ادامه خواهد داد.

افشانی گفت: شفاف سازی در شهرداری تهران یکی از مهمترین مطالبات است و باید فعالیت‌های شهرداری به گونه‌ای باشد که مردم بتوانند آن را کنترل کنند.

وی افزود: قطعا این راه را تازه آغاز کردیم و مهمترین کاری که می‌توان انجام داد صدور پروانه بدون حضور افراد است و باید این روند به صورت غیرحضوری اجرایی شود.

شهردار سابق تهران افزود:‌کمربند فضای سبز تهران باید به اتمام برسد تا از کوه خواری منفعت طلبان جلوگیری شود و در ارتفاعات شمال تهران ساخت و سازی صورت نگیرد.

افشانی گفت: به امید روزی که همه مردم بتوانند هوای مناسب در شهر استنشاق کنند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای آینده دارید، گفت: باید در جامعه نقش‌آفرین بود و بنده بخش خصوصی را کمتر از دولتی نمی‌بینم و قطعا در بخش خصوصی به فعالیت خود ادامه می‌دهم.

 

نمایش موجودیت‌ها