date_range یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۵۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی: افزایش تعداد مصدومین زلزله به 241 نفر/ 2 نفر جان باختند

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افزایش آمار مصدومان زلزله تازه آباد به 241 نفر خبر داد.

دکتر صائب مدرسی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به زلزله 5.9 ریشتری بامداد امروز(یکشنبه، چهارم شهریور) در ثلاث باباجانی گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون 241 نفر در این زلزله مجروح شده اند.

وی افزود: همچنین این زلزله دو مورد فوتی داشته که یک مورد آن خانم بارداری در اسلام‌آبادغرب بوده که بدون تروما و تنها به دلیل اضطراب و کاهش سطح هوشیاری فوت کرده و دیگری پیرمردی در ثلاث باباجانی است که او نیز به دلیل مشکلات قلبی سکته کرده است.

وی از اعزام چهار تیم ارزیاب به مناطق زلزله زده تازه آباد خبر داد وافزود: همچنین 12 دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به این مناطق اعزام شده است.

مدرسی از آماده باش کامل سیستم درمان استان خبر داد و افزود: خوشبختانه هیچ کمبودی در خدمات رسانی به زلزله زدگان وجود ندارد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: تیم‌های درمانی نیز به تعداد کافی در منطقه مستقر بوده و کار درمان مجروحین را انجام می‌دهند.


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها