date_range شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۲۰:۰۰ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و آزادراه کرج - قزوین

ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و آزادراه کرج - قزوین
منبع خبر: پرشین خودرو
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور تا ساعت 13 از ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز و آزادراه کرج - قزوین خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو سرهنگ نادر رحمانی ،در مورد وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور تا ساعت 13 امروز (شنبه) اظهار کرد: در ارتفاعات محور کرج - چالوس بارش برف را شاهد هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و مازندران بارش باران مشاهده می‌شود.

وی افزود: بارندگی در محورهای سمیرم - شهرضا و نائین یزد در استان اصفهان، محور کوهرنگ - ایذه در استان چهارمحال و بختیاری و محور بوئین زهرا در استان قزوین مشاهده می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به وجود مه گرفتگی همراه با کاهش دید در برخی از محورها اشاره کرد و گفت: این وضعیت در آزاد راه تبریز - زنجان و محور صوفیان - مرند در استان آذربایجان شرقی و گردنه حیران در استان اردبیل وجود دارد.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی نیز اظهار کرد: محور هراز در مسیر جنوب به شمال، محدوده چلاو و همینطور باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از مهرشهر تا پل فردیس با ترافیک نیمه سنگین همراه هستند.

نمایش موجودیت‌ها