date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۷:۳۴:۰۰ ب.ظ

6 چوپان مفقود شده در سیل درح نجات یافتند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: شش چوپان مفقود شده در منطقه دهن رود درح که از عصر دیروز گم شده بودند با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر، ارتش، سپاه و نیروهای مردمی نجات یافتند.

حمزه اسعدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی با اشاره به اقدامات ۲۴ ساعت گذشته هلال احمر در خصوص سیل زدگان شهرستان سربیشه، اظهار کرد: ١٠ چادر، ٢٠ موکت و ٢٠ پتو در روستای خاکک، ٣٣ بسته غذایی ٧٢ ساعته بین سیل زدگان روستای خاکک توزیع شده است.

وی با بیان اینکه ٣٠ نجاتگر در غالب شش تیم کار امدادرسانی را انجام می‌دهند، افزود: روستاهای خاکک، چاه خزایی، چاه صباغ، چاه گویان با تلاش عوامل امدادی تخلیه شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: ساکنان روستای خاکک در مزار توسط نیروهای هلال احمر در چادر اسکان موقت شده‌اند و بقیه روستاییان این روستاها نیز در استادیوم درح و خانه اقوام خود انتقال داده شده‌اند.

اسعدزاده ادامه داد: ۲۳ نفر گرفتار در سیل که جانشان درخطر بود توسط نیروهای هلال احمر با خودروی یونیماک جمعیت هلال احمر استان از مسیر سیل نجات یافتند.

وی اظهار کرد: شش چوپان مفقود شده در منطقه دهن رود درح که از عصر دیروز گم شده بودند با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر، ارتش، سپاه و نیروهای مردمی نجات یافتند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: این چوپانان در ساعت ده و نیم امروز پیدا و در محل امن اسکان داده شدند.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها