date_range چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۹:۳۲:۰۰ ق.ظ

شعبانی‌بهار: کماندار ایران بدون اطلاع سرپرست تیم به دیدار خانواده‌اش در بلژیک رفت

شعبانی‌بهار: کماندار ایران بدون اطلاع سرپرست تیم به دیدار خانواده‌اش در بلژیک رفت
منبع خبر: ایران سپید
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به غیبت یکی از کمانداران در ترکیب تیم اعزامی به رقابت‌های جهانی هلند واکنش نشان داد و گفت: «پوریا جلالی‌پور» بدون اطلاع سرپرست تیم، همراه برادرش که در محل مسابقه حضور داشت برای دیدار خانواده‌اش به بلژیک رفت.

به گزارش ایران سپید  «غلامرضا شعبانی بهار» این مطلب را روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا و در بازگشت تیم اعزامی کمانداران معلول از هلند به کشور بیان کرد و افزود: پس از اطلاع از غیبت جلالی پور در ترکیب تیم اعزامی تیراندازی با کمان رقابت‌های قهرمانی جهان در هلند، این موضوع را از طریق سفارت ایران و پلیس این کشور، پیگیری کردیم.

وی ادامه داد: با ورود پلیس هلند، پلیس بین الملل در بلژیک به محل زندگی برادر این بازیکن مراجعه کرد که پوریا در به پاسخ به سوال پلیس بین الملل گفت من ویزای یکماهه دارم و پس از پایان به ایران باز خواهم گشت.

رقابت‌های جهانی تیراندازی با کمان از ۲۰ خرداد در هرتاگن بوش هلند آغاز و تا ۲۶ خرداد ادامه دارد که در بخش معلولان با اعزام ۶ کمانداران زن و مرد در ماده‌های ریکرو و کامپوند، ۶ سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو به سبد ایران اضافه شد.

جلالی‌پور یکی از کمانداران ریکرو که موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ شده بود، همراه تیم به ایران بازنگشت و این موضوع باعث مطرح شدن شایعه پناهندگی وی شد.

همچنین تیم اعزامی کمانداران معلول ایران امروز از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شدند.

نمایش موجودیت‌ها