date_range چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ access_time ۰۴:۳۳:۵۳ ب.ظ

شهریاری خبر داد؛ تکمیل مسکن مهر زیر 30 درصد با دستور وزیر مسکن متوقف می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس دستور وزیر راه، پروژه‌های مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی زیر 30 درصد از دستور کار تکمیل خارج می‌شود.
شهریاری خبر داد؛ تکمیل مسکن مهر زیر 30 درصد با دستور وزیر مسکن متوقف می‌شود

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از خانه ملت، سیدکمال‌الدین شهریاری با اشاره به دستور وزیر راه و شهرسازی برای توقف پیشرفت فیزیکی بخشی از پروژه‌های مسکن مهر، گفت: بر اساس دستور وزیر راه، پروژه‌های مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی زیر 30 درصد از دستور کار تکمیل خارج می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخشی از پروژه‌های مسکن مهر با پیشرفت فیزیکی زیر 30 درصد شامل واحدهای فاقد متقاضی و واحدهای فاقد پیشرفت فیزیکی است که با دستور وزیر راه، ادامه فعالیت عمرانی در این پروژه‌ها عملاً متوقف خواهد شد.

وی گفت: از زمانی که آقای اسلامی به‌عنوان وزیر راه و شهرسازی انتخاب شدند، روز به روز نسبت به وضعیت پیچیده پروژه مسکن مهر شناخت بیشتری پیدا کرده‌اند، به خاطر دارم در اولین جلسات مشترک کمیسیون عمران مجلس با وزیر راه، آقای اسلامی نسبت به نقد نمایندگان مجلس موضع گرفتند، اما حال وی با گذشت زمان با مشکلات مسکن مهر آشنا شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: درست است که برخی از پروژه‌های مسکن مهر 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند، اما قطعاً هر جایی که جلوی ضرر گرفته شود، منفعت است، زیرا وقتی مسکن مهر در منطقه‌ای کلنگ زنی شده که متقاضی ندارد، ادامه عملیات عمرانی این پروژه توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: به نظر من تصمیم وزیر راه و شهرسازی برای متوقف کردن برخی از پروژه‌های مسکن مهر، تصمیم عاقلانه‌ای است.تصویرها
شهریاری خبر داد؛ تکمیل مسکن مهر زیر 30 درصد با دستور وزیر مسکن متوقف می‌شود
نمایش موجودیت‌ها