date_range چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۰۱:۱۷ ب.ظ

تذکر جدی سخنگوی قوه قضائیه به رسانه ملی +فیلم

خبر آنلاین : مجری خبرنگار جوان برنامه جهان آرا از شبکه افق عباراتی را درباره آیت الله ناطق نوری بی ذکر نام و با کدهای مشخص می دهد. صبح روز بعد و این بار در جلسه سخنگو، همین سئوال این بار با نام رئیس پیشین ادوار مختلفی از مجلس شورای اسلامی و از چهره‌های برجسته تاریخ انقلاب پرسیده می شود.

در برنامه جهان آرا کارشناس برنامه به بهانه تمجید و ستایش قهرمانی نماینده جوان دادستان با هیجان می گوید:«ایشان دستش را تکان می داد و گفت این رئیس ادوار مجلس که بیش از ۱۰ میلیارد به حساب‌تان آمده و تشکیلات آچنانی در لواسان دارید، پول را خودتان برگردانید و من بزودی از شما در دادگاه ویژه روحانیت شکایت می کنم.»

در پاسخ به این اتهام که صبح روز بعد در جلسه هفتگی سخنگوی قوه قضا طرح می شود و اسم آقای ناطق به میان می آید، اسماعیلی به عنوان یک قاضی ، خبرنگاران را توصیه می کند به اخلاق و به لحنی جدی می گوید:«در دادگاه نامی از آقای ناطق نیامده است. بحث یک مدیر دفتر بوده که آن هم خارج از بحث پرونده بانک سرمایه بوده و تازه این آقایی که بحث شان مطرح شده ، در مکاتبه با دادگاه توضیحاتی ارائه کرده اند. »

او به عنوان نماینده دستگاه می گوید که اخلاق حفظ شود و این درحالی است که در سیمای ملی اینچنین بحث را تحریف می کنند به جای حتی پرداختن به اصل گفته های نماینده دادستان، خواسته و برداشت شخصی شان را روی آنتن زنده بیان می کنند.

آیا واقعا مدیران رسانه ملی این توصیه اخلاقی سخنگوی قوه قضاییه را می شنوند؟

این مطلب برایم مفید است
0 0
کپی شد


ویدئو‌ها
نمایش موجودیت‌ها