date_range چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۹:۵۷ ق.ظ

"های‌وب" در مورد شبکه ملی جدید و قرارداد توضیح داد

مدیرعامل "های وب" در مورد افتتاح اخیر شبکه رادیو ترانک ملی دست به شفاف سازی زد و از قرارداد بیش از ۷۰۰ میلیون یورویی با یک شرکت پتروشیمی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، شرکت داده گستر عصر نوین که بعد از 8 ماه توقف نماد از 29 مرداد به تابلو بورس بازگشته و با رشد 24 درصدی از 574 به 711 تومان دیروز رسیده ، دست به شفاف سازی در مورد شبکه رادیو ترانک ملی در تهران دست به شفاف سازی زد که هفته گذشته با حضور وزیر ارتباطات با هدف ارائه خدمات ارتباطی در مواقع بحران و بلایای طبیعی افتتاح شد.

براساس این گزارش،طبق مصوبه مرداد سال گذشته هیات وزیران و بامرکزیت سازمان تنظیم مقررات و کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات،"های وب" به عنوان اولین ارائه کننده ملی سرویس‌های رادیو ترانک دیجیتال به طور اختصاصی این امکان را برای بیش از 20 هزار کاربر سازمان‌هایی چون ستاد مدیریت بحران، شهرداری، آتش نشانی، ادارات گاز، آب و فاضلاب و برق فراهم کرده است.

از ویژگی‌های این شبکه حجم سرمایه گذاری ارزی 6.8 میلیون یورویی و ریالی 17 میلیارد تومانی، امکان ارائه خدمات حرفه‌ای صوت و دیتا در زمان بحران، استفاده از فناوری‌های تترا و 4G با رعایت کلیه استاندارد‌های مقاوم‌سازی و پایداری شبکه در زمان زلزله و سایر بلایای طبیعی از جمله استفاده از دو هسته پشتیبان در دفتر های‌وب و ستاد بحران شهر تهران و... است.

توضیحات ایمان میری مدیرعامل "های وب" در این مورد و قرارداد بیش از 700 میلیون یورویی با یک پتروشیمی ایلام به شرح زیر است:

انتهای پیامتصویرها
"های‌وب" در مورد شبکه ملی جدید و قرارداد توضیح داد
"های‌وب" در مورد شبکه ملی جدید و قرارداد توضیح داد
نمایش موجودیت‌ها