date_range پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۳:۲۲ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

زلزله نهاوند تاکنون خسارات جانی نداشته است

تسنیم : فرماندار نهاوند گفت: خسارات جانی از زلزلزه نهاوند تا کنون گزارش نشده است اما با توجه به شدت وقوع این زلزله پیش‌بینی می‌شود در برخی از نقاط روستایی و شهری شهرستان احتمالا خسارت مالی را در پی داشته باشد.

مراد ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نهاوند اظهار داشت:امشب در ساعت ۱۸ و ۴۴ دقیقه و ۴۸ ثانیه زمین لرزه‌ای با قدرت ۴.۱ ریشتر که بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک این زمین لرزه در عمق ۱۲ کیلومتری زمین رخ داده، شهرستان نهاوند را به لرزه درآورد.

مراد ناصری اظهار داشت: مرکز وقوع این زمین لرزه در پنج کیلومتری جنوب شرقی نهاوند بوده که شهر نهاوند و روستاهای اطراف نهاوند را لرزاند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه از این موقعیت در شهرستان خوشبختانه تاکنون خسارت جانی از این زلزله گزارش نشده است.

ناصری افزود: اما با توجه به شدت وقوع این زلزله پیش‌بینی می‌شود در برخی از نقاط روستایی و شهری شهرستان احتمالا خسارت مالی را در پی داشته باشد.

وی عنوان کرد: به همین خاطر جهت بررسی وضعیت شهرستان و خسارت‌های احتمالی در حوزه‌های زیرساختی از قبیل آب، برق، تلفن و غیره سریعا ستاد بحران شهرستان  در محل فرمانداری نهاوند تشکیل شد.

فرماندار نهاوند بیان کرد: در حال حاضر اوضاع در کنترل مدیریت بحران شهرستان است و در حال حاضر خوشبختانه مشکل خاصی در شهرستان نداریم.

ناصری با بیان اینکه ستاد مدیریت بحران نهاوند در آماده‌باش کامل به‌سر می‌برد، تاکید کرد: شهرستان در آماده باش کامل به‌سر می‌برد و امیدورایم که بتوانیم به همین شکل اوضاع را در شهرستان مدیریت کنیم.

 

کپی شد


نمایش موجودیت‌ها