date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۸:۵۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس: مشکل کمبود کالا نداریم

رئیس کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه ما مشکل کمبود کالای اساسی نداریم و این یک جنگ روانی است، گفت: امروز ما مشکل کمبود کالا نداریم و تمهیدات لازم انجام شده و در بدترین شرایط ممکن ما مشکل نخواهیم داشت.

به گزارش افکارنیوز ،

عزیز اکبریان عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: باید با استفاده از ظرفیت‌های صنعت به ارتقای اشتغال بپردازیم.

وی با اشاره به بانوان فعال و موفق کارآفرین، افزود: بانوان تحصیل کرده می‌توانند در ایجاد اشتغال نقش مفیدی داشته باشند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حضور بانوان در کار‌های تولیدی و صادراتی در البرز چشمگیر و قابل قدردانی است.

اکبریان با تاکید بر اینکه مسؤولان باید حمایت ویژه‌ای از بانوان کارآفرینان داشته باشند، خاطرنشان کرد: استان البرز بیشتری کارآفرین در حوزه بانوان را دارد.

وی به حمایت دولت و مجلس از کارآفرینان اشاره کرد و یادآور شد: بدون شک لازم است بیش از پیش در راستای موفقیت و رفع مشکلات بانوان در حوزه صنعت تلاش کنیم.

نماینده مردم کرج در مجلس خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت بانوان در حوزه صنعت، استارتاپ‌ها و کار‌های نرم افزاری استفاده شود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مرغوبیت و کیفیت کالای ایرانی باید ارتقاء یابد و تذکر لازم را خواهیم داشت.

وی به معضل تامین ارز و مواد اولیه کارخانه‌ها اشاره کرد و گفت: باید صنعت را از ارز دولتی خارج کنیم و درآمد جامعه را بالا ببریم؛ باید با رانت و بلای خانمان سوز مقابله کنیم.

اکبریان با اشاره به اینکه ما مشکل کمبود کالای اساسی نداریم و این یک جنگ روانی است، خاطرنشان کرد: امروز ما مشکل کمبود کالا نداریم و تمهیدات لازم انجام شده و در بدترین شرایط ممکن ما مشکل نخواهیم داشت.

 تصویرها
رئیس کمیسیون صنایع مجلس: مشکل کمبود کالا نداریم
نمایش موجودیت‌ها