date_range دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۲:۴۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

چرا کالاهای سوپرمارکتی خود را اینترنتی بخریم؟

با توجه به گسترش زیرساخت‌های اینترنتی کشور و دسترسی روزافزون افراد جامعه به اینترنت و فضای مجازی، تجارت‌های سنتی به مرور زمان جای خود را به نسخه‌های نوین‌تر تجارت، یعنی تجارت الکترونیک می‌دهند و این تغییر نوع کسب درآمد به سرعت در حال پیشرفت بوده و تجارت سنتی کم کم در حال منسوخ شدن است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام سوپرمارکت فن‌آسا ، ویترین‌ها و قفسه‌های عظیم و سردرگم کننده فروشگاه‌های بزرگ جای خود را به صفحات جذاب وب و اپلیکیشن‌ها، با قابلیت جست‌وجوی آسان و دسترسی سریع و راحت به انواع کالاها در فروشگاه‌های اینترنتی داده‌اند.

با اینکه این فروشگاه‌ها موفقیت‌های بزرگ و چشم‌گیری در این حوزه داشته‌اند اما همچنان جای خالی یک فروشگاه اینترنتی برای تهیه و نیاز روزانه در بین آنها ملموس بود؛ اما سوالاتی همچون «سوپر مارکت اینترنتی می‌تواند در ایران فعالیت کند و موفق باشد؟»، «چرا باید خرید روزانه و مایحتاج خود را آنلاین بخریم؟» و یا «در سطح شهر فروشگاه‌های تخفیفی بسیاری وجود دارند که می‌توانیم به آنها مراجعه کنیم و حضوری خریدکنیم چه دلیلی دارد مواد غذایی را آنلاین بخریم؟» در ذهن افراد جامعه وجود داشت.

سوالات دیگر که پاسخ واضحی در برداشت نیز از جمله موضوعاتی بودند که در فضای سوپرمارکت آنلاین وجود دارد:

  1. سوپر مارکت‌های فیزیکی در روزهای تعطیل و در ۲۴ساعت شبانه‌روز امکان فعالیت ندارند. اما می‌توانیم هر ساعت از شبانه‌روز که فرصت کافی برای خرید داشتیم وارد سوپرمارکت آنلاین شویم و سفارش خود را ثبت کنیم.
  2. فروشگاه‌های بزرگ تخفیفی در سطح شهر ارسال درب منزل ندارند و مشتریان مجبورند کالاهای خریداری شده خود را حمل کرده و به منزل ببرند. درصورتی که با خرید آنلاین،سفارش تا درب منزل و یا محل کار حمل شده و مامور ارسال موظف است سفارش را تا درب واحد حمل کرده و تحویل دهد.
  3. ترافیک شهر، مشکلات جای پارک خودرو و استرس ناشی از آن، شلوغی‌های فروشگاه و صف صندوق‌های آنها جای خود دارند که هیچ یک از این موارد با خرید اینترنتی نیاز روزانه اتفاق نخواهد افتاد.

وقتی می‌توان به راحتی فقط با یک دسترسی به اینترنت بین تمام کالاهای این فروشگاه‌ها جست‌وجو کرد و با صبر و حوصله خصوصیات آنها را مطالعه کرده و متناسب با نیاز، بهترین انتخاب را داشت آیا بازهم می‌توان گفت دلیلی برای کالای سوپر مارکتی وجود ندارد؟

اما شاید این سوال مطرح باشد که مثلا برای شام امشب وقتی نیاز به چند عدد تخم مرغ و یا یک ماست کوچک داریم چگونه آنلاین خرید کنیم؟ می‌توانیم به راحتی به محل خود رجوع کنیم و در چند دقیقه خرید خود را انجام دهیم.

درست است! برای خرید چند عدد تخم مرغ و یا یک شیشه سُس که در لحظه به آن احتیاج داریم شاید عاقلانه و یا به صرفه نباشد که آنلاین خرید کنیم. اما با مدیریت بهتر نیازهای روزمره خانواده و تهیه لیست خرید به‌صورت هفتگی یا ماهانه، خرید آنلاین می‌تواند بهترین و به‌صرفه‌ترین راه‌کار باشد.

خریدهای اساسی که برای آنها به فروشگاه‌های بزرگ شهرمان مراجعه می‌کنیم و ساعت‌ها وقت ما را می‌گیرند، عاقلانه‌تر است که در منزل خود بنشینیم و با خیال راحت بین اجناس بگردیم و خرید کنیم.

سوپر مارکت آنلاین فن آسان یکی از همین سوپرمارکت‌های آنلاین است که فعالیت خود را از سال ۹۵ آغاز کرده و درحال حاضر در شهر تهران ارسال رایگان برای خرید بالای ۵۰هزار تومان دارد.

فن آسان اولین سوپر مارکت آنلاین همیشه تخفیف در ایران است که همانند فروشگاه‌های فیزیکی همیشه تخفیف در سطح شهر ها است، با این تفاوت که مشتریان می‌توانند بدون مراجعه به فروشگاه و در هر زمان و هر مکانی وارد یک سوپر مارکت عظیم با تنوع کالای بسیار زیاد اعم از مواد غذایی، میوه و سبزیجات، لبنیات و کالاهای روز و تازه، گوشت و مرغ و پروتئینی، بهداشتی و انواع شوینده‌ها، آرایشی، لوازم مصرفی و... شوند و کالای خود را با بیشترین تخفیف خریداری کنند و در کمتر از ۲ساعت (در تهران) درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرند.

نکات قابل توجه در خرید از فن آسان این است که بیش از ۹۰درصد از کالاهای قابل فروش در این فروشگاه توسط خود فن آسان و به‌صورت مستقیم از تولیدکنندگان تهیه و در انبارها و سرد خانه‌های کاملا بهداشتی نگهداری و ارسال می‌شوند که همین امر باعث شده تا بتواند تمام کالاهای خود را با بیشترین تخفیف ارائه دهد.

علاوه بر این ضمن تخفیف‌های همیشگی این فروشگاه، برای افرادی که اولین بار از این فروشگاه خرید می‌کنند ۲۰هزارتومان تخفیف در نظر گرفته است.

علاقه‌مندان برای مشاهده این فروشگاه همیشه تخفیف می‌توانند به  سایت این فروشگاه اینترنتی مراجعه کنند.

انتهای پیامتصویرها
چرا کالاهای سوپرمارکتی خود را اینترنتی بخریم؟
نمایش موجودیت‌ها