date_range جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۰۶:۴۴ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

رژیم صهیونیستی غزه را هدف قرارداد

بیروت - جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد جمعه با تجاوز به حریم هوایی منطقه نوار غزه اقدام به سلسله بمباران علیه این منطقه تحت محاصره در 13 سال گذشته کردند.
رژیم صهیونیستی غزه را هدف قرارداد

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)، در جریان این بمباران بندر جدید غزه در غرب خان یونس هدف چندین موشک قرار گرفت.
نوار غزه از سال 2006 میلادی از سوی رژیم صهیونیستی محاصره شده و از ورود مواد غذایی و دارو به آن جلوگیری می شود.
از میزان کشته ها و زخمی های تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی گزارشی مخابره نشده است.
تجاوز جنگنده های رژیم صهیونیستی به غزه به دنبال برگزاری جلسه در وزارت دفاع این رژیم با حضور بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی انجام شد.
شب گذشته سه موشک به طرف تل آویو در فلسطین اشغالی شلیک شد.
بر اساس اعلام منابع صهیونیست موشک های شلیک شده از غزه با عبور از سامانده گنبد آهنین به تل آویو اصابت کرده است و عملا این گنبد نتوانسته است اقدام لازم را برای مقابله با موشک ها انجام دهد.
رژیم صهیونیستی با استقرار چندین سامانه پدافندی مختلف در اطراف شهرهای مهم همچون تل آویو، پیکان، آرو و پاتریوت تلاش کرده است تا با موشک های شلیک شده به سمت این شهرها مقابله کند ولی با توجه به فرود آمدن موشک های مزبور عملا همه این سرمایه گذاری ها که با همکاری آمریکا صورت گرفته است با شکست مواجه شد.
تاکنون رژیم صهیونیستی و امریکا چندین بار با بررسی سامانه های مزبور و سرمایه گذاری های جدید اصلاحاتی را در آن انجام داده اند.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرده اند که مسوولیتی در ارتباط با این حملات ندارند.
هنور هیچ گروهی مسئولیت شلیک این موشک ها را بر عهده نگرفته است.


تصویرها
رژیم صهیونیستی غزه را هدف قرارداد
نمایش موجودیت‌ها