date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۲۳:۰۸ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

فراپیام؛ تسهیل‌گر مدیریت و کنترل اطلاعات مالی

راه‌اندازی سریع، همراه با امکانات متنوع و پشتیبانی به موقع فراپیام سبب شده، تا مدیران، گزارش‌های بیمه، مالیات، بانک و معاملات فصلی خود را براساس آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌های جدید مالی و مالیاتی، به سهولت داشته باشند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شرکت فراپیام،  نرم‌افزارهای مدیریت و کنترل اطلاعات مالی و وجوه نقد بر طبق آیین‌نامه‌ها و بخش‌نامه‌های جدید مالی و مالیاتی از مهم‌ترین نیازهای مدیران کسب و کار و بنگاه‌های اقتصادی است.

شرکت فراپیام از سال ۱۳۷۸، با طراحی و تولید  حسابداری خود، همواره به مدیران فعالیت‌های تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری در حوزه‌ی حسابداری خدمات داده است.

فراپیام عرضه کننده‌ نرم‌افزارهای سازمانی توانسته است در بیش از دو دهه فعالیت خود با شناخت دقیق فرآیندهای صنایع و کسب و کارها، به مدیریت بهینه‌ ۲۵۰۰ بنگاه و سازمان اقتصادی کمک کند.

با بهره‌گیری از ماژول های حسابداری، خزانه‌داری، مدیریت کالا و انبار، فروش، حقوق و دستمزد پرسنلی، دارایی ثابت و صورت‌های مالی استاندارد تشکیل شده است.

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با مجموعه نرم‌افزارهای حسابداری نظام جامع فراپیام می‌توانند به وب‌سایت فراپیام   مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۸۵۴۴۹۷۷ تماس بگیرند.

فراپیام؛ تسهیل‌گر مدیریت و کنترل اطلاعات مالی

انتهای پیامتصویرها
فراپیام؛ تسهیل‌گر مدیریت و کنترل اطلاعات مالی
فراپیام؛ تسهیل‌گر مدیریت و کنترل اطلاعات مالی
نمایش موجودیت‌ها