date_range سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۴:۰۰ ب.ظ

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی: کالاهای استراتژیک به مقدار کافی در انبارهای استان ذخیره شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: کالاهای استراتژیک به مقدار کافی در انبارها ذخیره شده است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی رضا حسینی در نهمین جلسه تنظیم بازار استان گفت: در رابطه با تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم اقدامات لازم انجام گرفته و کالاهای استراتژیک به مقدار کافی در انبارها ذخیره شده و با ظرفیت هایی که وجود دارد کالاهای مورد نیاز و اساسی تامین شده و اجازه نخواهیم داد مردم در این رابطه دچار مشکل شوند.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با قیمت گوشت در استان اظهار کرد: قیمت گوشت در آذربایجان غربی که یک استان تولید کننده است نباید بالاتر از سایر استان ها باشد؛ لذا عواملی که باعث این افزایش می شود را بررسی و تصمیمات لازم را برای کنترل قیمت گوشت در استان اتخاذ خواهیم کرد.

وی در رابطه با برنج مورد نیاز بازار استان گفت: در زمینه برنج نباید هیچ کمبودی در بازار وجود داشته باشد؛ در همین رابطه تا اوایل هفته آتی برای جبران هرگونه کمبود، برنج به بازار تزریق خواهد شد.

حسینی در ارتباط با تامین لاستیک حمل و نقل جاده ای نیز گفت: از تمام ظرفیت های پایانه های مرزی برای واردات و تامین لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل جاده ای و مسافری استفاده می شود؛ افرادی هم که دارای کارت بازرگانی هستند می توانند اقدام به واردات لاستیک هایی که دارای استانداردهای اجباری هستند، نمایند.

وی اظهارکرد: کنترل قیمت ها در سطح بازار بصورت لحظه به لحظه انجام و با متخلفین نیز برخورد می شود؛ از مردم نیز انتظار داریم تخلفاتی که مشاهده می کنند را گزارش کنند تا رسیدگی شود.

انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها