date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۵:۰۲:۰۰ ب.ظ

در نشست ساماندهی گلزار شهدای شهرستان دماوند مطرح شد: بهره‌برداری از طرح گلزار شهدای محله درویش دماوند در 18 خردادماه سال‌جاری

در نشست ساماندهی گلزار شهدای شهرستان دماوند مطرح شد: بهره‌برداری از طرح گلزار شهدای محله درویش دماوند در 18 خردادماه سال‌جاری
منبع خبر: عصر شرق
دسته خبری: سیاست|دولت

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، مجید صفری فرماندار دماوند در نشست ساماندهی گلزار شهدای این شهرستان، با اشاره به اهمیت ساماندهی گلزار شهدای محله

در نشست ساماندهی گلزار شهدای شهرستان دماوند، موضوع بهره‌برداری از طرح گلزار شهدای محله درویش دماوند در ۱۸ خردادماه سال جاری مطرح گردید.

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق ، مجید صفری فرماندار دماوند در نشست ساماندهی گلزار شهدای این شهرستان، با اشاره به اهمیت ساماندهی گلزار شهدای محله درویش دماوند به تعیین زمانی مشخص برای این امر پرداخته و از شهرداری و بنیاد شهید خواست که با معرفی نمایندگانی به پیگیری امور بپردازند.

وی همچنین آمادگی فرمانداری دماوند را برای تامین اعتباربخشی از هزینه‌های باقی‌مانده اعلام و بر پیگیری مجدانه در این خصوص تاکید کرد.

شاهرخ جهانشاهی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند در این نشست اظهار کرد: در خصوص ساماندهی گلزار شهدا به‌ویژه در محله درویش نشست‌های متعددی برگزار شد و بر اساس دستور فرماندار بر پیگیری و انجام این پروژه ظرف مدت ۴۰ روز تاکید شد.

وی افزود: پیش از این توافقاتی انجام‌شده و سهم هر دستگاه مشخص شد، بخشی از این سهم بر عهده سازمان امور شهرداری‌ها، بخشی برعهده بنیاد شهید و امور ایثارگران و بخشی نیز بر عهده سازمان امور شهرداری‌ها بود.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند ادامه داد: متاسفانه به دلایلی از جمله افزایش قیمت مصالح، این پروژه متوقف شد، اما باوجود همه مشکلات، این موضوع جزو اولویت‌های کاری ماست و باید مورد پیگیری قرار گیرد.

جهانشاهی اضافه کرد: در صورت نیاز به بازسازی در سایر شهرها، این امر باید صورت گیرد و فرمانداری نیز در هرجایی که نیاز به کمک باشد ورود خواهد کرد، البته بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، امر ساماندهی باید انجام شود اما یکسان‌سازی نباید صورت گیرد.

گفتنی است که در پایان این نشست، ۱۸ خردادماه سال جاری به عنوان روز بهره‌برداری از پروژه ساماندهی گلزار شهدا تعیین شد.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها