date_range شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۲۶:۰۰ ب.ظ

میرزایی‌نیکو در حضور معاون رئیس‌جمهور: مشکلات امروز کشور صرفا اقتصادی نیست/ تنها راه نجات کشور نگرش به داخل و کارآمدی گروه‌هاست

میرزایی‌نیکو در حضور معاون رئیس‌جمهور: مشکلات امروز کشور صرفا اقتصادی نیست/ تنها راه نجات کشور نگرش به داخل و کارآمدی گروه‌هاست
منبع خبر: عصر شرق
دسته خبری: سیاست|دولت

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس با بیان اینکه مشکلات امروز کشور صرفا اقتصادی نیست، گفت: تنها راه نجات کشور نگرش به داخل و کارآمد گروه‌هاست.

به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، قاسم میرزایی‌نیکو در نشست شورای اداری شهرستان دماوند که با حضور ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی اظهار کرد: امام حسین (ع) خون و جان خود را فدا کردند تا ما را از جهالت نجات دهند و ایشان امام همه روح و قلب ما هستند.

وی در خصوص معضلات امروز کشور افزود: مشکلات امروز کشور صرفاً اقتصادی نیست، چراکه در زمینه اقتصاد کاملاً مسلط هستیم؛ ما دوران جنگ و سازندگی را پشت سر گذاشتیم و بسیاری اقتصاددان داریم که می‌توان مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس گفت: همچنین برخی فکر می‌کنند که با مسائل سیاسی می‌توان مشکلات را برطرف کرد؛ در حالی که مشکلات چند وجهی است و امروز با مسائلی مواجه هستیم که شاید در ۴۰ سال دوران انقلاب بر کشور حاصل نشده است.

میرزایی‌نیکو تصریح کرد: از سوی دیگر، مشکلات کشور با مسائل بین‌المللی نیز حل نمی‌شود؛ تنها راه نجات کشور نگرش به داخل و همکاری و کارآمدی همه گروه‌هاست.

وی بیان کرد: امروز احساس می‌شود که در برخی از بخش‌ها انفعالاتی وجود دارد که باید از فرصت‌ها برای عبور پیروزمندانه از مشکلات کنونی به نحو مطلوب استفاده شود.

انتهای پیام/س

نمایش موجودیت‌ها