date_range دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای بازدید از خسارات سیل اخیر به استان مازندران سفر کرد

صبح امروز دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برای بازدید از خسارات سیل اخیر وارد استان مازندران شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، معاون رییس‌جمهور در بدو ورود به همراه محمد اسلامی، استاندار مازندران از پل آسیب‌دیده بر اثر سیل در موسی‌آباد کمربندی شهرستان نوشهر و برخی دیگر از مناطق سیل زده بازدید کرد.
دکترمحمدباقر نوبخت در بدو ورود به رامسر برای بازدید از مناطق سیل زده استان مازندران با بیان اینکه سیل به مردم و اموال شخصی و زیربناهای شهری خسارت وارد کرده است گفت: برای ارزیابی و هرنوع کمک به مردم خسارت دیده به منطقه سفر کردم.
وی با اظهار تاثر و تاسف رئیس جمهور و هیئت دولت در جلسه شب گذشته هیئت وزیران از حادثه سیل در مازندران و گیلان عنوان کرد: امروز از مناطق مختلف استان بازدید خواهیم کرد و علاوه بر این تیم ویژه نیز به ارزیابی از مناطق مختلف خواهد پرداخت و در روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت، اولین بخش از منابع مالی برای جبران خسارت به تصویب خواهد رسید و این مبالغ در اختیار قرار می گیرد.
دکترنوبخت یادآور شد: تا جایی که بتوانیم بخشی از خسارت وارده ناشی از سیلاب به مردم و ابنیه را جبران خواهیم کرد.
وی شناخت علل وقوع حوادث بویژه در حوزه آبخیزداری را امری مهم دانست و گفت: برداشت های صورت گرفته از جنگل بدون اصول فنی می تواند سبب وقوع حادثه باشد و این رخداد در نوع خود کم نظیر بوده است.
رئیس سازمان برنامه‌و بودجه کشور در ادامه سفر یک‌روزه خود بعد‌از ظهر امرو زنیز برای بازدید از مناطق سیل زده به استان گیلان سفر می‌کند.
نمایش موجودیت‌ها