date_range سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۴۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سیستان و بلوچستان| افزایش بی‌سابقه تخلیه و بارگیری کالای اساسی در بندر چابهار

سیستان و بلوچستان| افزایش بی‌سابقه تخلیه و بارگیری کالای اساسی در بندر چابهار

گروه استانها مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از افزایش بی‌سابقه عملیات تخلیه و بارگیری کالای اساسی در بندر چابهار با ورود همزمان 5 کشتی به این بندر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از چابهار ، به نقل از روابط عمومی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ، بهروز آقایی از فعالیت شبانه‌روزی عملیات بندری با ورود همزمان 5 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی مورد نیاز کشور و سایر کالاهای کانتینری به بزرگترین بندر اقیانوسی کشور و‌ بارگیری محموله‌های صادراتی خبر داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای تامین به‌موقع کالاهای اساسی مورد نیاز کشور هم‌اکنون 5 فروند کشتی حامل کالای اساسی شکر خام، برنج، گندم و کانتینر  در این بندر پهلوگیری نموده که با 24ساعته شدن فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی هم‌اکنون فرآیند تخلیه کالاهای اساسی و کانتینرهای حاوی محموله‌های وارداتی و بارگیری کانتینرهای صادراتی در حال انجام است.

وی تصریح کرد: با زیرساخت‌های نوین بندری و تجهیزات استراتژیک بندر چابهار از قبیل مکنده‌های تخلیه غلات با ظرفیت 600 تن در ساعت و جرثقیلهای ساحلی هیچ محدودیتی برای ورود انواع شناورها   و تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار وجود ندارد.

 آقایی افزود: با هدف تنظیم بازار و تامین به‌موقع کالاهای اساسی مورد نیاز کشور، عملیات ترخیص و خروج کالا به‌صورت 24ساعته در تمام ایام وجود دارد.

انتهای پیام/ت*

نمایش موجودیت‌ها