date_range دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۵:۰۰ ق.ظ

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
دسته خبری: ورزش|قایق‌رانی

روز دوم بازی‌های آسیایی 2018 با رقابت ورزشکاران کشورمان در رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های آسیایی 2018 در رشته‌های مختلف با حریفان رقابت خود به رقابت می‌پردازند که نتایج آنها در زیر می‌آید:

* کشتی آزاد:
پرویز هادی در وزن 125 کیلوگرم در نخستین دیدار خود به مصاف «سومیت» از هند رفت و در مدت زمان 113 ثانیه با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* تیراندازی:
مقدماتی و فینال  تفنگ 10 متر مردان و زنان: امیرمحمد نکونام، ملی‌پوش تیراندازی در ماده تفنگ 10 متر انفرادی در رده ششم قرار گرفت و راهی فینال شد. امیرمحمد نکونام که روز گذشته در ماده میکس تفنگ 10 متر در کنار نجمه خدمتی از راهیابی به فینال بازماند، امروز خوش درخشید و در رشته تفنگ بادی 10 متر انفرادی توانست به رده ششم برسد و راهی فینال شود.  نکونام در نهایت به عنوان هفتمی بسنده کرد. در این مسابقات تیرانداز چینی قهرمان شد و تیراندازهایی از کشور هند و تایوان نقره و برنز گرفتند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

دیگر نماینده ایران امیرسیاوش ذوالفقاریان که اولین حضور خودش در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند در رده دوازدهم قرار گرفت و  نتوانست به فینال برسید. این در حالی است که دو نماینده از چین و دو تیرانداز از هند و تایوان و چین تایپه راهی فینال شدند. فینال این ماده تا ساعاتی دیگر برگزار می شود.

- الهه احمدی پرچمدار کاروان ایران و همچنین آرمینا صادقیان در رشته تفنگ 10 متر حاضر شدند. احمدی در جایگاه پنجم قرار گرفت و صادقیان در رده ششم ایستاد و هر دو راهی فینال شدند. نمایندگان کشورهای چین، هند، کره، مغولستان، چین تایپه و سنگاپور به فینال راه یافتند.

در فینال الهه احمدی با امتیاز 141.8 در رده هفتم ایستاد و آرمینا صادقیان کم سن و سال ترین عضو کاروان ایران در حالی که رقابت سختی برای کسب مدال داشت، با امتیاز 206.3 به مقام چهارمی بسنده کرد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* دوچرخه‌سواری:
حسین زنجانیان در مقدماتی دانهیل هفتم شد و به مرحله فینال راه یافت. وی در فینال با زمان 2:21:632 دقیقه  در رده پنجم قرار گرفت و از کسب مدال بازماند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* تکواندو:
- الهه شیدانی وزن 53- کیلوگرم: الهه شیدایی نخستین هوگوپوش ایران بود که امروز روی شیاپ‌چانگ رفت. او در نخستین گام به مصاف آراگون از فیلیپین رفت و توانست این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد. شیدایی با نتیجه 10 بر 2 نماینده فیلیپین را شکست داد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

- ملیکا میرحسینی در وزن 67- کیلوگرم به مصاف باک تای خیم از ویتنام رفت و توانست برابر حریف خود به پیروزی دست پیدا کند. میرحسینی این بازی را با نتیجه 23 بر 8 به سود خود به پایان رساند تا حریف اردن در مرحله بعد مسابقات شود.

- فرزان عاشورزاده هوگوپوش وزن 58- کیلوگرم تیم ملی کشورمان در نخستین مبارزه‌اش به مصاف سوناتف از تاجیکستان رفت و به پیروزی 26 بر 3 دست یافت.

* ووشو
1- فاطمه حیدری در فرم تالو که روز گذشته در نان چوان به امتیاز 9،37 رسیده بود، امروز در فرم نن دائو امتیاز 9،54 کسب کرد و به کار خود با قرار گرفتن در  رتبه نهم پایان داد.

2- هانیه رجبی در بخش تالو که روز گذشته در فرم «نان چوان» به امتیاز 9،43 رسیده بود، امروز نیز در فرم «نن دائو» با امتیاز 9،66 به کار خود پایان داد و در مجموع دو فرم در رتبه ششم ایستاد.

زهرا کیانی که روز گذشته در فرم «جین شو» عملکردی ایده آل داشت و امتیاز 9،70 گرفت و در رتبه دوم ایستاد، صبح فردا (سه شنبه) در «چیانگ شو» به اجرای فرم می‌پردازد و از شانس بالایی برای رسیدن به کسب مدال برخوردار است. همچنین در رقابت‌های نوبت عصر امروز، «رضا سبحانی»، «عرفان آهنگریان» و «فرود ظفری» به مصاف رقبای خود می‌روند.

* قایقرانی ـ روئینگ:
- تک نفره سبک وزن مردان: محسن شادی، نماینده ایران در روئینگ تک نفره سبک وزن مردان در مرحله مقدماتی دوم و راهی رپه شارژ شد. شادی که در گروه A با قایقرانان مالزی، قزاقستان، بنگلادش، اندونزی و هند همگروه بود با ثبت زمان 7:54.98 دقیقه در رده دوم قرار گرفت. شادی در رپه شارژ با رقبای خود دیدار خواهد کرد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

- تک نفره سبک وزن زنان: نازنین ملایی، نماینده ایران در روئینگ سبک وزن تک نفره زنان دوم و راهی فینال شد. ملایی که با نمایندگان کشورهای تایلند، ویتنام، چین، قزاقستان و هنگ‌کنگ همگروه بود، با ثبت زمان  8:30.49 در رده دوم قرار گرفت و به فینال رسید. در این ماده تنها یک گروه وجود داشت و  نماینده چین اول شد.

- دو نفره سبک وزن مردان: تیم ایران در مرحله مقدماتی روئینگ سبک وزن دونفره مردان با ترکیب امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی دوم شد. تیم ایران که در مرحله مقدماتی روئینگ سبک وزن دو نفره مردان در گروه B با کشورهای کره و تایلند همگروه بود دوم شد و به رپه شارژ رفت. تیم کره در این گروه اول شد. تیم ایران باید روز چهارشنبه در رپه شارژ با حریفان خود رقابت کند.

- قایق دو نفره سبک وزن مردان: با ترکیب امیرحسین محمودپور و رضا قهرمانی با ثبت زمان 7:15.77 در گروه دوم شد و به شانس مجدد رفت.

- دو نفره سبک وزن زنان: مریم رحمانی و مریم امیدی پارسا در تیم روئینگ سبک وزن زنان دوم و راهی فینال شدند. تیم روئینگ سبک وزن زنان در مرحله مقدماتی با ثبت زمان  7:42.83 پس از تیم چین در رده دوم ایستاد و راهی فینال شد. این ماده تنها در یک گروه برگزار شد و بدین ترتیب دختران روئینگ دونفره به فینال رفتند. فینال این ماده روز پنجشنبه انجام خواهد شد.

- نازنین رحمانی و مریم امیدی‌پارسا در رقابت تعیین خط قایقرانی روئینگ دونفره سبک‌ وزن با زمان 7:50:87 دقیقه دوم شدند. فینال روز پنجشنبه برگزار می‌شود

- روئینگ سبک وزن چهارنفره مردان: تیم ملی روئینگ سبک وزن چهارنفره مردان در مرحله مقدماتی در رده نخست ایستاد و به فینال رفت. صبح امروز در رقابت‌های روئینگ تیم چهار نفره مردان در سبک وزن به ثبت زمان 6:22.27در رده نخست گروه خود ایستاد و به فینال رفت. ترکیب تیم ایران را سیاوش سعیدی، بهمن نصیری، مسعود محمدی و مجتبی شجاعی تشکیل می‌دادند و در گروه  B این مرحله با تایلند و ازبکستان و کره همگروه بودند. روئینگ سواران باید روز پنجشنبه در مرحله فینال برای کسب مدال پارو بزنند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* کبدی بانوان:
تیم ملی کبدی بانوان کشورمان در دومین دیدار خود مقابل بنگلادش قرار گرفت و با نتیجه 47 بر 19 برتری رسید تا صعودش به مرحله بعدی را مسجل کند. تیم ایران فردا و از ساعت 9:50 به وقت محلی به مصاف چین تایپه می‌رود.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* کبدی مردان:
ایران- پاکستان ساعت 14:30

* تنیس:
- غزل پاک باطن بانوی ملی‌پوش تنیس ایران با شکست برابر تیم عمان از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

- امیرحسین بادی با شکست 2 بر صفر برابر جیسیون جون از چین تایپه از دور رقابت‌های انفرادی حذف شد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* شمشیربازی:
- سابر مردان انفرادی:  علی پاکدامن با پیروزی برابر نمایندگان ژاپن، ویتنام، هنگ‌کنگ و قطر ، راهی مرحله حذفی مسابقات شد. پاکدامن در مصاف با هین چونگ از هنگ کنگ 15 بر 10 به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد. پاکدامن در مرحله بعدی با «آن» از ویتنام» روبه‌رو خواهد شد.

- مجتبی عابدینی در دو بازی اول خود شکست خورد. او 5 بر 4 برابر هوتین از هنگ‌کنگ و 5 بر یک برابر یینگ از چین مغلوب شد. عابدینی در ادامه سه برد پیاپی را کسب کرد تا راهی دور بعد شود. او در دیدار سوم خود 5 بر 2 «آن» از ویتنام را برد و سپس 5 بر 4 پوترا از اندونزی و 5 بر صفر نصر از قطر را مغلوب کرد و راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد. عابدینی در این مرحله مقابل یینگ مینگ ژو از چین با نتیجه 15 بر 6 به برتری رسید و به جمع 8 شمشیرباز برتر راه یافت. وی در دیدار بعدی‌اش با «بون گیل» از کره جنوبی روبرو شد و با شکست 15 بر 12 مقابل این حریف، از صعود به نیمه نهایی و کسب مدال باز ماند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* سپک‌تاکرا:
تیم ملی سپک‌تاکرا کشورمان در دومین بازی خود مقابل هند با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* پاراگلایدر
سید علیرضا عمیدی نمین یکی از سه نماینده رشته پاراگلایدینگ کشورمان در راند اول مسابقات رشته پاراگلایدینگ با بهترین امتیاز (2 سانتیمتر) در جمع پنج نفر برتر دور مقدماتی قرار گرفت. نتیجه و امتیاز مسابقات پاراگلایدینگ با فاصله ورزشکار هنگام فرود از محلی که برای فرود مشخص شده محاسبه می‌شود که هر چه این فاصله کمتر باشد، ورزشکار نتیجه بهتری گرفته و امتیاز صفر یا همان فرود در نقطه مشخص شده بهترین نتیجه است. حسین عباسقلی‌زاده و محمود شیرازی نیا دیگر نمایندگان کشورمان با 22 و 52 سانتیمتر فاصله به ترتیب در جمع 20 و 30 نفر اول راند نخست قرار گرفتند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* سوارکاری:
لیتا سهیلا سهی در ماده درساژ دوازدهم شد.

گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت

* ژیمناستیک:
مقدماتی تیمی

* فوتبال:
ایران - میانمار ساعت 13:30 به وقت ایران

* هندبال:
ایران - بحرین ساعت ساعت 11:30

* والیبال ساحلی
ایران الف - تیمور شرقی ساعت 14

ایران ب - تایلند ساعت 13:10

این خبر تکمیل می‌شود ...

تصویرها
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
گزارش لحظه‌به‌لحظه خبرنگار اعزامی تسنیم از دومین روز بازی‌های آسیایی| صعود تیم کبدی بانوان، برد آسان پرویز هادی و حذف تنیسورها/ پرچمدار مدال نگرفت
نمایش موجودیت‌ها