date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۸:۳۹ ب.ظ

نظر هادی فاعور، نوجوان جبهه مقاومت درباره امام خامنه‌ای+فیلم

نظر هادی فاعور، نوجوان جبهه مقاومت درباره امام خامنه‌ای+فیلم
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

هادی فاعور، نوجوان مقاوم که همیشه نظرات خود را در بحث مقاومت اعلام می‌کند، در فیلم کوتاهی از ارادتش به رهبر معظم انقلاب و آرزوی بزرگش سخن می‌گوید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «هادی فاعور» نوجوان خوش‌صدای شیعه سوریه‌ای است. او متولد شهر فوعه در کشور سوریه است. فوعه و کفریا همان دو شهر شیعه‌نشینی هستند که سال‌‌ها در محاصره تروریست‌های تکفیری از جمله داعش بوده‌اند.  مداحی‌‌ها و ترانه‌های حماسی فاعور در فضای مجازی طرفداران زیادی از کشورهای مختلف را جذب خود کرده است.  مردم عرب‌زبان منطقه، هادی فاعور را با عنوان «منشد المقاومة» یعنی «خواننده مقاومت» می‌شناسند.

شناخته شدن هادی فاعور در ایران از فیلم مداحی کردن او در مراسم تشییع دو تن از شهدای مدافع حرم حزب‌الله لبنان آغاز شد. اما شهرت فاعور در لبنان به نماهنگ‌هایی برمی‌گردد که مؤسسات فرهنگی تحت حمایت حزب‌الله از او ساخته‌اند. آغاز شهرت فاعور در کشور لبنان بیشتر از نماهنگ «انا ثائر» به‌معنای «من انقلابی‌ام» آغاز شد. او در این نماهنگ شعری درباره خط انقلابی و مقاومت در صحن مطهر حرم حضرت زینب(س) در دمشق اجرا کرده است.

نماهنگ‌های کودکانه و حماسی او در لبنان محصول شبکه «طه» و مؤسسه «بنت‌الهدی» بوده است. پای فاعور به گروه‌های مقاومت حشد الشعبی عراق هم باز شده است. آلبوم نماهنگ‌های عربی او برای حرکت النجبای عراق با عنوان «نجبائک یا عباس» منتشر شد.  چندی پیش به‌همراه گروه بزرگ عترت به ایران آمد و در شهر قم یکی از قطعات مشهور خود به‌نام "انا ثائر" را اجرا کرد.

بیشتر بخوانید:

درباره «هادی فاعور»؛ پدیده معاصر موسیقی مقاومت + مرور آثار

اجرای خواننده نوجوان مقاومت، "هادی فاعور" در ایران + فیلم

جدیدترین نماهنگ خواننده نوجوان مقاومت +فیلم

این نوجوان سوری که همیشه مباحث مرتبط با جنگ تروریست‌ها در سوریه را در صفحاتش به اشتراک گذاشته و نظرات خود را در بحث مقاومت اعلام می‌کند در فیلم کوتاهی از ارادتش به رهبر معظم انقلاب و آرزوی بزرگش سخن می‌گوید. او در سوالی پیرامون حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی) می‌گوید: ایشان رهبر ماست و هر دستور و فتوایی که بدهند ما انجام می‌دهیم و اطاعت می‌کنیم. رهبر ما و ما فرمانبردار او هستیم.

در مورد داعش هم می‌گوید: تعداد داعشی‌ها کم است و انشاالله به زودی نابود می‌شوند.

هادی فاعور در پاسخ به این سوال که آرزویت چیست؟ می‌گوید: آرزویم شهادت است.

این فیلم در ادامه قابل مشاهده است:

نظر هادی فاعور، نوجوان جبهه مقاومت درباره امام خامنه‌ای+فیلم

انتهای پیام/

تصویرها
نظر هادی فاعور، نوجوان جبهه مقاومت درباره امام خامنه‌ای+فیلم
نمایش موجودیت‌ها