date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۵۲:۰۰ ب.ظ

خبرنگار تسنیم از بیمارستان آپادانای اهواز گزارش می‌دهد؛ مردم عادی برای تماشای رژه به بولوار قدس آمده بودند

خبرنگار تسنیم از بیمارستان آپادانای اهواز گزارش می‌دهد؛ مردم عادی برای تماشای رژه به بولوار قدس آمده بودند

گروه استانها- در جریان حمله امروز نیروهای تروریستی به رژه نیروهای مسلح؛ مردم حاضر در صحنه رژه نیز متاسفانه به رگبار بسته شدند و این چیزی جز خشم تروریست‌ها از ولایت‌مداری مردم نبود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز ، مردم ولایت مدار خوزستان همواره دین خود را به ایران اسلامی ادا کرده‌اند و در طول تاریخ پر فروغ ایران پس از انقلاب از جان‌شان که عزیزترین دارایی آنان است مایه گذاشته‌اند.

در جریان حمله امروز نیروهای تروریستی به رژه روندگان؛ مردم حاضر در صحنه رژه نیز متاسفانه به رگبار بسته شدند و این چیزی جز خشم تروریست‌ها از ولایت مداری آنان نبود.

مادر یکی از مجروحین این حادثه تروریستی که یک دختر 17 ساله است در گفت و گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: صبح امروز دخترم از من خواست که به او اجازه دهم تا به دیدن رژه نیروهای مسلح برود که در جریان حادثه تروریستی تیر به گردنش اصابت کرد و به شدت مجروح شد.

وی افزود: ظاهرا خون زیادی از او رفته و در وضعیت مساعدی نیست. هم اکنون نیز تحت عمل جراحی قرار گرفته و از وضعیت فعلی وی بی‌خبر هستیم.

همچنین بستگان یکی از مجروحین که پسر بچه‌ای نونهال است به خبرنگار تسنیم گفت: آرش متینی اصل پسر  9 ساله‌ای است که پدرش از نیروهای ارتش است و علاقه زیادی داشت که رژه پدر را از نزدیک مشاهده کند.

وی ادامه داد: از این رو امروز صبح به همراه مادر و خواهرش برای دیدن رژه پدرش رفته بودند که مورد اصابت گلوله تروریست‌های الاحوازیه قرار گرفت. تیر به کمر این پسربچه و در ناحیه‌ای نزدیک به ریه و کلیه، اصابت کرده است. در حال حاضر او را به اتاق عمل فرستاده‌اند و پدرش درب اتاق عمل در انتظار خبری از فرزندش است.

انتهای پیام/ن

نمایش موجودیت‌ها