date_range سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۱۱:۲۲:۲۸ ق.ظ

برتری 51-23 در کوارتر سوم، ضامن پیروزی فیلادلفیا فیلادلفیا سونی سیکسرز 145-123 بروکلین نتس؛ یک کوارتر سوم جهنمی برای فرار از کابوس شکست خانگی!

برتری 51-23 در کوارتر سوم، ضامن پیروزی فیلادلفیا فیلادلفیا سونی سیکسرز 145-123 بروکلین نتس؛ یک کوارتر سوم جهنمی برای فرار از کابوس شکست خانگی!
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

فیلادلفیا با ارائه یک نمایش قدرتمندانه در کوارتر سوم، کار بروکلین را تمام کرد.

طرفداری - از سری رقابت های بسکتبال nba، تیم های فیلادلفیا سونی سیکسرز و یروکلین نتسبه مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 145-123 به سود فیلادلفیا به پایان رسید.

فیلادلفیا پس از شکست در بازی نخست، با تمرکز بیشتری وارد میدان شده بود و موفق شد از همان ابتدای بازی از بروکلین پیش بیفتد. عملکرد درخشان 5 بازیکن اصلی فیلادلفیا که همگی بالای 10 امتیاز کسب کردند در کسب این پیروزی بسیار موثر بود.

کوارتر نخست این دیدار با برتری فیلادلفیا آغاز شد. یاران امبید موفق شدند اختلاف 6 امتیازی ایجاد شده در اوایل کوارتر را به خوبی حفظ کنند و با نتیجه 34-28 در این کوارتر پیروز شوند.

با شروع کوارتر دوم، بروکلین به خود آمد و توانست اختلاف امتیازی ایجاد شده را به خوبی جبران کند و آن را به یک امتیاز کاهش دهد. نمایش درخشان راسل سبب شد تا این تیم با نتیجه 31-36 این کوارتر را به سود خود به پایان برساند.

 با شروع کوارتر سوم، این تیم فیلادلفیا بود که با درخشش تمامی بازیکنان اصلی و ذخیره خود در این کوارتر بخصوص بن سیمونز، توانست با نتیجه عجیب 51-23 پیروز شود و کار را به نوعی یک سره کند!

تلاش بازیکنان بروکلین برای جبران اختلاف امتیاز ایجاد شده بی فایده بود. هر چند بازیکنان بروکلین توانستند با نتیجه 29-36 در این کوارتر پیروز شوند اما این پیروزی برای آن ها کار شاز نبود!

جوئل امبید با کسب 23 امتیاز، 10 ریباند و 1 پاس منجر به گل ستاره تیمش بود. نباید از دزخشش بن سیمونز هم ساده عبور کرد! این بازیکن موفق د با کسب 18 امتیاز، 10 ریباند و 12 پاس منجر به گل نقش بسزایی در پیروزی تیمش ایفا کند.

نمایش موجودیت‌ها