date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۴۹:۴۱ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نمازی: ذوب‌آهن همه کارکرد غیر از گل زدن؛ من نمی‌توانم به زمین بروم و گل بزنم

نمازی: ذوب‌آهن همه کارکرد غیر از گل زدن؛ من نمی‌توانم به زمین بروم و گل بزنم
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی ذوب‌آهن از نتیجه به دست آمده ناراحت است.

طرفداری- در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران دو تیم ذوب آهن و استقلال خوزستان به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 1 بر 0 استقلال خوزستان به پایان رسید.

به گزارش فارس ، امید نمازی بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان گفت:

بازیکنان همه کار کردند به جز گل زدن. متاسفانه گل زن در تیم نداشتیم من که نمی توانم در زمین بازی کنم و گل بزنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در ادامه گفت:

شما اگر بازی را با دقت نگاه کرده باشید متوجه خواهید شد که چقدر موقعیت داشتیم بالای 10 موقعیت صددرصد روی دروازه استقلال خوزستان خلق کردیم اما متاسفانه استفاده نکردیم. من به عنوان مربی که نمی‌توانیم در زمین بازی کنم و به بازیکن بگویم که تک به تک را گل کن. خود بازیکن باید عملکرد خوبی داشته باشد متاسفانه مشکل اصلی تیم ذوب آهن مهاجم است ما گلزن نداریم. 

وی در ادامه تاکید کرد:

من به باشگاهم این موضوع را انتقال دادم و گفتم باید مهاجم گلزن ششدانگ جذب کنید. درخواست سه مهاجم دادم که با نظر باشگاه به تیم اضافه شود تفاوت تیم ذوب آهن با استقلال خوزستان در این است که ما یک اشتباه کردیم و استقلال خوزستان از آن اشتباه استفاده کرد و به گل رسید. ما 10 موقعیت داشتیم و از اشتباهات تیم حریف استفاده نکردیم. خیلی‌ها معتقدند دفاع ذوب آهن ضعیف است و خوب کار نمی‌کند در صورتی که اینطور نیست. من فیلم چند بازی این فصل ذوب آهن را به شما نشان می‌دهم تیمی که گل نزند مطمئنا گل می‌خورد. در همین بازی استقلال خوزستان اشتباهات زیادی کرد ولی ما از این اشتباهات استفاده نکردیم. 

نمازی در ادامه گفت:

من ابزار می‌خواهم وقتی مهاجم گلزن نداریم هرچقدر موقعیت زیادی خلق کنیم کنترل بازی را داشته باشیم فایده ندارد. مطمئن باشید شرایط به نفع ما خواهد شد بالاخره یک روز هم داور پنالتی‌های ما را می‌گیرد. یک روز همه چیز به نفع ما خواهد شد موقعیت‌هایمان را گل خواهیم کرد و ذوب آهن به روزهای خوب خودش برخواهد گشت. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آ‌هن در پایان گفت:

من همیشه به دنبال تقویت تیم هستم ما هم یک هافبک خوب ، هم یک دفاع قدرتمند نیاز داریم اما در حال حاضر از همه مهمتر یک مهاجم گلزن است. متاسفانه در این فصل 3-2 بازیکن را از دست دادیم مرتضی تبریزی ذوب آ‌هن را ترک کرد. حسن‌زاده مصدوم است، حجت‌زاده فکش‌ شکست و دو ماه نمی‌تواند بازی کند،‌حق دوست سرباز است در صورتی که او می‌تواند به تیم کمک کند و موقعیت‌های زیادی خلق کند در صورتی که الان نمی‌تواند به تیم کمک کند هرچند این بازیکنان زودتر به تیم اضافه شوند تیم شرایط بهتری خواهد پیدا کرد ما هم با بازیکن داخلی و هم بازیکن خارجی مذاکره کردیم و امیدوارم با اضافه شدن این بازیکنان شرایط تیم بهتر شود. 

نمایش موجودیت‌ها