date_range چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۲۸:۰۲ ب.ظ

مرته‌ساکر: بازیکنان آرسنال بابت جدایی تلخ ونگر مقصر هستند؛ آرسن به‌موقع از باشگاه رفت

مرته‌ساکر: بازیکنان آرسنال بابت جدایی تلخ ونگر مقصر هستند؛ آرسن به‌موقع از باشگاه رفت
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کاپیتان سابق توپچی‌ها دوست داشت تا جدایی ونگر از آرسنال، به طرز مناسب‌تری صورت بگیرد.

طرفداری- پر مرته ساکر، بازیکنان آرسنال را به خاطر رقم زدن پایانی تلخ برای دوران مربیگری آرسن ونگر در آرسنال مورد نکوهش قرار داد.

به گزارش ESPN ، ونگر در ماه می گذشته پس از سپری کردن بدترین فصل دوران حضورش در آرسنال، با قرارگیری در رتبه ششم جدول رده بندی لیگ برتر و از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، به کارش در لندن پایان داد . مرته ساکر در مصاحبه ای از تعجب بازیکنان آرسنال در قبال اعلام این خبر گفته است و در عین حال اشاره کرده که بازیکنان هم باید در این راستا مسئولیت پذیر باشند.

برای ما کمی غافلگیر کننده بود. او وارد جلسه شد و گفت که همراه با روسای باشگاه تصمیم گرفته است تا در پایان فصل از تیم جدا شود. لحظه ناراحت کننده ای بود چون فکر می کردم من هم در این جریان سهیم هستم. وداع او هم تقصیر بازیکنان بود چون فرصت های زیادی برای کسب نتایج بهتر داشتیم. در حالی که او همیشه پشتیبان ما بود، شکست خوردیم. اولین کسی بودم که حس کردم باید چیزی بگویم و گفتم که به شدت از این بابت پشیمان هستم. برای ونگر اهمیت داشت تا حرفی برای گفتن داشته باشیم و در کنار او بمانیم.

مرته ساکر پس از خداحافظی از دنیای فوتبال، حالا رییس آکادمی باشگاه آرسنال است. او مخالف عقیده افرادی است که معتقدند ونگر دیر از سمت خود کنار رفت.

نه. حتی یک ثانیه هم زود یا دیر نبود. هنگامی که خبر جدایی او در نهایت منتشر شد، جو موجود تغییر کرد. گفته شد که او چه مرد بزرگی بوده است و این که باشگاه را به شدت عوض کرده است. نمی شد با این تیم به موفقیت بیشتری دست یافت. او لایق آن مراسم خداحافظی بود و به عنوان یک اسطوره از باشگاه جدا شد.

نمایش موجودیت‌ها