date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۲۳:۳۷ ق.ظ

اولین حرکت رم پس از فروش آلیسون؛ علاقه‌مندی به مالکوم، سوسو و فدریکو کیه زا

اولین حرکت رم پس از فروش آلیسون؛ علاقه‌مندی به مالکوم، سوسو و فدریکو کیه زا
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

پس از فروشی رکوردشکن، جالوروسی در اندیشه تقویت ترکیب تیمش است.

طرفداری- درحالیکه تا ساعات آینده انتقال 75 میلیون یورویی و رکوردشکن آلیسون بکر به لیورپول رسمی خواهد شد، فعالیت های رم در بازار نقل و انتقالات به شکل جدی تری دنبال می شود. مونچی علاوه بر خرید دروازه بان، به فکر تقویت خط حمله تیم دی فرانچسکو است.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو ، رم وضعیت سوسو را زیر نظر دارد و به جذب این بازیکن علاقه مند است اما فعلا مالکوم بیش از سوسو توجه مسئولان جالوروسی را جلب کرده است و ظاهرا اولویت اصلی محسوب می شود. البته رمی ها برای اینکه شانسی داشته باشند باید سریعا اقدام کنند چراکه این بازیکن در آستانه انتقال به اورتون است. اینتر نیز پس از چند هفته مذاکره با بوردو، فعلا فعالیت جدیدی در رابطه با مالکوم نداشته است.

اما گزینه رویایی رمی ها، فدریکو کیه زا محسوب می شود. این انتقال برای نهایی شدن فرآیند پیچیده ای می طلبد چراکه برآورده کردن خواسته های فیورنتینا کار راحتی نیست. ویولا در ازای وینگر جوان تیمش مبلغ بالایی درخواست خواهد کرد. در نهایت فدریکو براردی دیگر گزینه ای است که همچون همیشه نامش در رابطه با رم مطرح می شود اما فعلا تماس جدیدی بین مسئولان رم و ساسولو در رابطه با انتقال او برقرار نشده است.

نمایش موجودیت‌ها