date_range جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۳:۲۲ ق.ظ

گتوزو: برای بازی با یوونتوس باید حساب کنیم چند بازیکن در دسترس هستند؛ در این مقطع بهانه آوردن، راحت‌ترین کار است

گتوزو: برای بازی با یوونتوس باید حساب کنیم چند بازیکن در دسترس هستند؛ در این مقطع بهانه آوردن، راحت‌ترین کار است
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

گتوزو به بازیکنانش هشدار داد لیست طولانی مصدومان روسونری، بهانه خوبی برای نتیجه نگرفتن در بازی‌های آینده نیست.

طرفداری- میلان در اسپانیا مقابل رئال بتیس به تساوی 1-1 رسید تا به صعود از دور گروهی لیگ اروپا امیدوار بماند. تیم ایتالیایی پس از رئال بتیس 8 امتیازی در کنار المپیاکوس با 7 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد. مصدومیت چالهان اوعلو، کسیه و متئو موساکیو در این بازی در آستانه دیدار با یوونتوس باعث نگرانی گتوزو و هواداران میلان شده است.

پس از دیدار با رئال بتیس، گتوزو در مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

وقتی خوب بازی می کنید، رضایت بخش است اما این بازی برای ما تلخ بود. در اوایل بازی بزدل نشان دادیم و روی اشتباهاتمان گل خوردیم اما بچه ها شایسته تقدیر هستند چون جنگیدند و از خود برای گرفتن نتیجه در یک ورزشگاه که بازی در آن دشوار است، شخصیت نشان دادند. دوباره فردا باید حساب کنیم و ببینیم چند بازیکن واقعا برای ما باقی مانده اند و در دسترس هستند.

کسیه، چالهان اوعلو و موساکیو در این بازی مصدوم شدند. کالدارا، استرینیچ و لوکاس بیلیا تا مدت ها مصدوم هستند. این درحالی است که وضعیت بوناونتورا، هیگواین و کالابریا برای حضور در دیدار یکشنبه شب مقابل یوونتوس مشخص نیست. گتوزو افزود:

باید ببینیم نظر کادر پزشکی تیم چیست. من مربی هستم و سررشته ای از پزشکی ندارم بنابراین پرداختن به این موضوع بی ارزش است. باید با همین بازیکنانی که باقی مانده اند ادامه بدهیم و بجنگیم؛ بهانه آوردن ما را به جایی نمی رساند و مشکلی را حل نمی کند.

مصدومیت موساکیو یک حادثه بود و باید وضعیتش را بررسی کنیم. او هرکاری خواهد کرد تا برای بازی با یوونتوس آماده شود. چالهان اوعلو هم ضربه ای معمولی به پایش برخورد کرد. باید ببینیم وضعیتش چطور است. دو ساعت و نیم در پرواز خواهیم بود تا به میلان برگردیم؛ در هواپیما هم کارهایی برای انجام دادن خواهیم داشت. یوونتوس نه تنها در ایتالیا بلکه در سطح اروپا یکی از بهترین تیم هاست اما ما نمی توانیم یک جا بنشینیم و گریه کنیم. مقابل آنها قرار می گیریم و می خواهیم فوتبال خودمان را در زمین پیاده کنیم.

وقتی باکایوکو را در ترکیب دارید یعنی لازم نیست دائما از عقب زمین بازیسازی کنید؛ گاهی لازم است با ارسال های بلند توپ را به جلو ببرید. امشب فقط یک مهاجم داشتیم اما به خوبی نتوانستیم کوترونه را تغذیه کنیم. از سیستم 3-5-2 درس هایی گرفتیم که امیدواریم در آینده این تجربه به کمک ما بیاید.

ساده ترین راه در این مقطع این است که بهانه بیاوریم؛ بگوییم مصدومان زیادی داریم، بازیکنان از دستورات ما پیروی نمی کنند یا بهانه هایی دیگر. در هر صورت حتی اگر همه چیز بر ضد ما باشد باید مقابل این مشکلات و موانع مقاومت کنیم و به کارمان ادامه بدهیم.

نمایش موجودیت‌ها