date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۱۳:۲۲ ق.ظ

گری نوئل: به گمانم هری کین با مصدومیت بازی می‌کرد؛ انگلیس بیش از آنچه تصور می‌شددر جام جهانی پیشروی کرد

گری نوئل: به گمانم هری کین با مصدومیت بازی می‌کرد؛ انگلیس بیش از آنچه تصور می‌شددر جام جهانی پیشروی کرد
منبع خبر: طرفداری
دسته خبری: ورزش|فوتبال

اسطوره منچستریونایتد معتقد است حضور انگلیس در مرحله نیمه‌نهایی هم فراتر از تصور بقیه بود.

طرفداری- دقایقی پیش انگلیس با پذیرش شکست 2 بر 1 برابر کرواسی از صعود به فینال جام جهانی 2018 بازماند. سه شیرها حالا باید در دیدار رده بندی به مصاف بلژیک بروند.

گری نویل در واکنش به شکست شاگردان گرت ساوتگیت برابر کرواسی طی مصاحبه با ITV گفت:

با وجود این که هرگز فکرش را نمی کردیم، انگلیس تا این مرحله از جام جهانی بالا آمد. انگلیس هرگز بیش از آن چه تصور می شد در تورنمنت ها پیشروی نکرده اما این تیم توانست چنین کاری انجام دهد و کل کشور را به وجد آورد.

قبل از بازی گفتیم بازیکنان باید از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند زیرا ممکن است دیگر بخت صعود به فینال جام جهانی نصیب شان نشود. اکنون که به آن ها نگاه می کنم تنها آرزویم این است که این بازیکنان بار دیگر چنین فرصت بزرگی نصیب شان شود.

اگر طی چند روز آینده با خبر نشویم هری کین از زمان بازی با کلمبیا تا به حال با مصدومیت بازی می کرده، متعجب خواهم شد. او حتی در نیمه دوم بازی با کلمبیا چندان در زمین تحرک نداشت و برابر سوئد نیز همین گونه بود. نمی خواهم بهانه جویی کنم اما شرایط کین چندان ایده آل به نظر نرسیده است.

بازیکنان برجسته دنیا در یک سوم هجومی، کاملا خونسرد به نظر می رسند و این گونه گمان می شود که آن ها زمانی اضافی برای یافتن مقصد دقیق پاس شان در اختیار دارند. بازیکنان هجومی ما امشب کمی عجول بودند و متوجه فرارهای کین نمی شدند.

نمایش موجودیت‌ها